Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak egyedül péntek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egyedül péntek este? Mivel foglaljam el magam?

Figyelt kérdés

van egy vésztervem, tanulok, mert ha az egész hétvégét ettől a perctől kezdve végigtanulnám is kevés lenne, de most mégis olyan távolinak tűnnek a beadandók határidejei :D meg kicsit elegem is van a sok tanulásból

amúgy ellennék egyedül, csak most annyira rossz minden (anyukám nagyon beteg), hogy tudom hogy előbb utóbb kijön rajtam és nagyon sokat fogok sírni, ezért lenne jó valamivel elfoglalni magam de mindenki hazament, mert egyetemisták vagyunk más városban és totál egyedül vagyok :( talán átmegyek a boltba amíg még nyitva van de hát azt sem lehet örökké... ti mit csinálnátok a helyemben?

19L


2015. febr. 27. 17:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
En a helyedben kikurt sokat tanulnek
2015. febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést sokan felteszik most maguknak. Többek közt én is.

Szerintem péntek este vétek tanulni. Ilyenkor kell lazítani. Szándékosan ebbe a rovatba tetted fel a kérdést?

2015. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
azért, mert itt vannak sokan :D de úgyis átteszik :(
2015. febr. 27. 18:01
 4/20 anonim ***** válasza:

Majd én meglátogatlak és csinálunk valami programot, de előbb jó lenne tudni melyik városban vagy. :)

Ha gondolod írhatsz és beszélgethetünk.

2015. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Speciel ilyen helyzetben én filmeket szoktam nézni. Sorozatokat, ilyesmit. Bár nem is vagyok olyan lelkiismeretes diák, hogy péntek este (vagy bármikor a vizsgák és a nagyonmuszáj határidők előtt közvetlenül) tanuljak.

Anyukádnak jobbulást. Gondolom hamarosan hazamehetsz hozzá és addigra meg is gyógyul. Ez vigasztaljon.

2015. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

hát ha meggyógyulna, akkor nem lennék ilyen szomorú :( de azért reménykedjünk vmi csodafélében


az a baj a filmekbe meg beleképzelném h nekik milyen jó, nekem meg mennyire nem :D


hát sajnos nekem muszáj lenne sokat tanulni :D csak az a baj hogy ez nem olyan h leülök és megtanulom, mert a konkrét lexikális anyag kevés csak mondjuk feladatokon kell gondolkozni aztán semmi kedvem sincs 3 óráig ülni 1 db felett h aztán semmi se jöjjön ki

2015. febr. 27. 18:04
 7/20 anonim ***** válasza:

Eltöltsük együtt az időt?

Van jó kis meggy hp-m ;).

2015. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
igyál, maszturbálj, nézz filmet/sorozatot, olvass, soroljam még?
2015. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kb ezelőtt 1 órával tettem fel magamnak én is a kérdést, mert nem tudok magammal mit kezdeni, ha van kedved beszélgethetünk.
2015. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha nem meg, akkor hiába erőlködsz. Hagyd. Majd ha leülepszik menni fog. Lazíts. Keress egy akármilyen ismerőst, és bandázzatok egyet. Ma este jó idő van, jövő héten megint hideg lesz. Amúgy ez a naptár szerinti tél utolsó péntek estéje.
2015. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!