Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hoznátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hoznátok egy ilyen kényes témát szóba?

Figyelt kérdés
Óvszerrel védekezünk, de valószínű, hogy ennek ellenére is elkaptam egy elég makacs fertőzést.Mivel monogám kapcsolatban élek, egyértelmű, hogy a szerelmemtől.Hogy lehet ezt megemlíteni?Illetve őt sem ártana kezelni, mert én hiába gyógyulok meg, ha ő visszafertőz.Volt már vki hasonló szituban?Nagyon szeretem, nem akarom megbántani ezzel.29/N
2010. febr. 13. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Mond neki h huzzon el az orvoshoz és vizsgáltassa ki magát mert ku*rva nagy baja lesz.
2010. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kösz:)Bár ilyen talpraesett lennék!Viszont muszáj lesz, mert az én egészségem sem játék!
2010. febr. 13. 17:24
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Egy olyan dumához,mint amit az első lenyomott,csak primitívség és bunkóság kell,nem talpraesettség.

Amúgy meg majdnem 30 éves felnőtt nő vagy,elé állsz,és megmondod neki,hogy beteg vagy,a saját,és a Te érdekedben elmész szépen a nőgyógyászhoz,oszt ennyi.Felnőtt ember jól tudja,hogy egy ilyen betegség esetében nem feltétlenül kell félrelépni,hogy kialakuljon.Se Te,sem ő nem hibás,de gondolom,ezt ő is meg fogja érteni,ha normális,értelmes ember.

2010. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kivéve persze,ha félre lépett,ezt kérdezd meg tőle azért,de nemcsak ez lehet az oka,bárhol elkaphattad.Előző.
2010. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi:) Azt nem gondolom, hogy félrelépett.De még nem vagyunk olyan régen együtt, így a múltjának ezen részleteit nem ismerem.Értelmes ember, remélem, nem bántom meg vele, ha megkérem.Én mindenképpen elmegyek orvoshoz, kénytelen lesz ő is, mert amíg ez helyre nem jön, addig no szex.
2010. febr. 13. 17:36
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

Nálunk ez minden hetes. Mindig mondom neki hogy máskor ne b@sszon meg más nőt, mert mindig elkapok tőle valamit :DDD

nevetünk rajta, aztán veszek krémet, vagy doki, és már el is múlt. 23 L

2010. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

"Egy olyan dumához,mint amit az első lenyomott,csak primitívség és bunkóság kell"


Bocs, de nekem nem sikerült megértenem, hogy ez miért primitív illetve bunkó. Azért, mert tömör, egyértelmű, és nincs tele mellébeszéléssel? lal

2010. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

huhaa...

nekem is volt egyszer valamim, de sem én, sem a barátom nem voltunk mással. nem biztos, hogy 3. személytől van ;)

csak mondd neki, hogy azt hiszed, elkaptál valamilyen fertőzést, és a nőgyógyásznak szólj, hogy kezeltetni kellene a párodat. egész biztos felír neki krémet ;)

2010. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2010. febr. 14. 07:14
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Helló Drágám!Jó hírem van!Elkaptam xy betegséget ami nemi úton terjed!Képzeld!Én még sosem voltam rajtad kívül mással!Elkísérsz a dokihoz?Bent a dokinak meg elmondani hogy itt a terjesztő kint a váróban,Ő majd elintézi amit kell.
2010. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!