Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám rámnyitott, azóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám rámnyitott, azóta elsüllyedek a szégyentől, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem voltam előtte sem szűz, ezt ő is tudta, de mégis rettentő gáz volt. Nem is ismerte a pasit, aki meg nem az én korombeli, nagyon nem... (28 éves, pár hónapja ismertem meg, semmi nincs köztünk, csak ez így alakult). Ráadásul már benne voltunk a dologban, nem számítottam az érkezésére, tehát takaró nélkül ment a dolog, szóval premier plánban láthatott mindent, nem túl visszafogott szexet...

Semmit nem csinált csak visszacsukta gyorsan az ajtót, de azóta ahogy tudom, kerülöm, nagyon szégyellem magam, és nem tudom mit tegyek...

Veletek fordult már elő hasonló? Mit tehetnék, ti mit csinálnátok a helyemben?

17l


2015. febr. 27. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szól, akkor nincs gond :d
2015. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Érzem rajta is hogy távolságtartó, és azért kiakadt rögtön utána
2015. febr. 27. 18:08
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Hát mondjuk az tényleg elég gáz, hogy egyáltalán nem szóltál neki legalább arról, hogy ott lesztek, szegény honnan tudhatta volna? Szerintem jobb, ha beszélsz vele és bocsánatot kérsz. Mondjuk az meg az ő elcseszett nevelése, hogy olyan lettél, aki nem mondja el otthon a dolgokat.
2015. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Megtörtént, ráadásul én srác vagyok és túléltem én is és édesanyám is. Éld tovább az életedet... anyud is volt fiatal. :D
2015. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Miért? Szerinted ő mit csinál apáddal? Szégyellje inkább ő magát, hogy benyitogat a szobádba.
2015. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmit! Viselkedj természetesen vele!
2015. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

"Mondjuk az meg az ő elcseszett nevelése, hogy olyan lettél, aki nem mondja el otthon a dolgokat."

Van olyan jól nevelt ember, aki elmond otthon mindent?

Én soha senkinek nem hazudtam annyit, mint a családnak. Még megközelítőleg sem.

2015. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk eleve alapkövetelmény, hogy kopognak, mielőtt még bejöhetnének egyáltalán a szobámba.
2015. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Reteszt az ajtóra.

Próbáljatok meg beszélgetni valami másról. Előfordul.

2015. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem az nagyobb gáz, hogy egy 11 évvel idősebb pasival kapott el, mert addig oké, hogy ő is volt fiatal de gondolom mindenki bevallja hogy ez elég beteg, de lehet ez csak az én hülyeségem, hogy 18 éves lány létemre nem bújok ágyba egy nálam egy évtizeddel idősebb pasival. Főleg hogy anyukád nem is ismeri. Mindenesetre szerencséd van, hogy anyukád próbál nem gondolni erre ha nem hozta fel,mert az enyém helyben megtépett volna engem:D
2015. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!