Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti Összevesznétek a barátotokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti Összevesznétek a barátotokkal ha ilyet tenne (lent)?

Figyelt kérdés
Állítólag nincs felesleges pénze, és véletlen a farmer zsebében 150 ezer forintos pénzfelvételt találnátok, mosás előtt. Nem arról van szó, hogy rám kéne költenie, csak arról, hogy hazudott nekem. Ugye együtt élünk, és mondta hogy most szűkösen van és nekem kellene a rezsit fizetni, végül kérdőre vontam és bevallotta, hogy egy lány barátjának adott pénzt, hogy el tudja kezdeni az életét Pesten (kaukció+albérlet).
2015. febr. 27. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
A párod egy nemes lelkű úriember, két nőről is gondoskodik. Becsüld meg őt!
2015. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom azon akadjak ki, hogy hazudott vagy arra, hogy ezek után el is higgyem, hogy a lánybarátja és közte nincs semmi :D
2015. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Nincs semmi köztünk és csak kölcsön volt, általános iskolás korom óta ismerem, és csak segítettem neki."


Ezt mondta.

2015. febr. 27. 20:49
 4/9 anonim ***** válasza:
A kérdés: bízol benne azok után, hogy hazudott neked?
2015. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Hazudott, ezen nincs mit szépíteni.
2015. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is voltam úgy, hogy gyűjtöttem valamire, spóroltam, de egy barátomnak kellett, mert tényleg szarban volt, és adtam neki. Javarészt visszaadta.

Amúgy lehet, hogy nagy szarban van, és ő tartozott valakinek, ezért annak a kifizetése miatt nem tudott beszálni a rezsibe, és azt az összeget vette fel, és adta vissza. Lehet, hogy olyan ügy van mögötte, ami ciki, és nem akarja hogy olyannak ismerd meg. Sokan hibázunk. Tudod nem született mindenki sztár közgazdásznak, és svábnak.

2015. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát első eset lenne, hogy hazugságon kaptam.


Azt is mondta, azért hazudott mert pont el akarta kerülni ezt a féltékenykedést, hogy biztos azt fogom gondolni hogy nem csak barátok, meg megcsal vele.

2015. febr. 27. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

150k-t ad valakinek úgy, hogy nincs köztük semmi?ú

Vagy hazug, vagy irtó nagy balek.

2015. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem sántít. Jó kapcsolatban, együttéléskor legalábbis ez nem így működik. Eleve ilyenkor már közös kassza kéne, de ha az nincs, akkor meg MEGBESZÉLITEK előre. Persze lehet, hogy már ismer, mennyire féltékenykedős vagy, ezért akarta titkolni, de az megint nem egy korrekt kapcsolat. Ismered ezt a barátnőt, esetleg többször hallottál már róla? Gondolom nem pár hét ismeretség után költöztetek össze, fel tudod mérni, ki az, aki a barátodtól merne pénzt kérni - és kapna. Tehát ha kb a semmiből jelent meg ez a lánybarát, vagy legalábbis eddig nem volt köztük szoros kapcsolat, akkor én elgondolkodnék.

Összeveszni nem szoktam kifejezetten a párommal, de a kommentem első fele alapján, nálunk nem is történhetne ilyen.

2015. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!