Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy biszex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smiley18 kérdése:

Ez azt jelenti, hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon fiús. Fiús a stílusa és még a haja is rövid, gyúr meg minden ugyhogy egész erős is. Van egy közös óránk. Először amikor megláttam nem tudtam eldönteni, hogy milyen nemű. Viszont, nem tudom, egész aranyosnak tartom, ha nem tudtam volna meg, hogy lány egész helyesnek is tartom/tartottam. De tudom magamról, hogy a fiúkhoz vonzódom 100℅-osan, viszont ezt most nem értem.

2015. febr. 27. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
először egy helyes fiúnak gondoltad, aki az eseted lett volna, de kiderült h lány. nem hinném h ettől bi lennél. pusztán csak vonzódsz hozzá,a "fiú" verziójához. extrém, de próbáld elképzelni őt intim szituban ( sz.ex). lányként képzeld el. még így is vonzódást vált ki belőled? Ha igen,akkor bi vagy.
2015. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem. Kőszönöm!
2015. febr. 28. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!