Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez most azt jelenti, hogy...

Ez most azt jelenti, hogy helyes fiúnak tartott egy biszex srác?

Figyelt kérdés
Összehaverkodtam egy sráccal és szóba került a szex is, ki hogy szereti milyen pózban stb. Erre a srác mondta, hogy ne mondjam el senkinek, de van egy vágya, szeretné fiúval is kipróbálni egy hármas szexet, ahol ketten egy másik fiúval dugnak egy lányt és néha ő a fiút is kényeztetné vagy várná el, hogy az a másik srác kényeztesse, simogassa. Hát ekkor már sejtettem, hogy nem hetero a gyerek, de úgy tettem, mintha elfogadnám, közben rühellem a langyika,t mert én tiszta hetero vagyok és még a gondolata is undorító egy ilyennek. Erre megkérdezte a srác tőlem, hogy benne lennék-e egy ilyenben, mert ő neki amúgy fontos, hogy a fiú helyes legyen arcra, de ezt nem így mondta, hanem csak célozgatott rá. Lényegében folyton célozgatott, nem merte nyíltam kimondani szerintem, hogy helyes arcúnak tart. Az a fura, hogy a lányok emg engem rondának szoktak mondani arcra, szóval most enm értem. Igazából azért érdekelne, hogy a biszex gyerek helyesnek látott-e mert szeretném megérteni ebből is, hogy vajon tényleg igaz-e, hogy a szép lányok azért neveznek egyből rondának, ha neten próbálkozom náluk, mert tesztelgetnek-e vagy ők tényleg rondának látnak és a homár fiúknál kisebb a mérce, náluk én is helyesnek számítok vagy hogyan van ez?
2013. júl. 9. 22:36
1 2
 1/13 xKakashix ***** válasza:
Ez nekem gyanúúús. xD
2013. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 moonlightsentinel ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése. Van, aki a kigyúrtabb fiúkat szereti, van, aki a véknyabbakat, van, aki a macisat, van, aki a szőkét, van, aki a feketét, van, aki a feminimebb arcvonásúakat, van, aki a kemény, karakteres arcúakat. Valószínű igen, helyesnek tartott, bejöttél neki, de ez nem jelenti azt, hogy mindenki helyesnek tart. Ennyi az egész.
2013. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak most már kezd zavarni, mert a lányok, akik nekem bejönnek, ők meg sokszor iszonyat bunkók velem, rondának neveznek, mindenféle bűntudat nélkül. Pedig szerintem azért elég csúnya dolog más lelkébe így belegázolni, nagyon rosszul esett ám ez nekem és sajnos még ma is megkapom, ha nekem tetsző csajoknál próbálkozom, de olyan lány is szrt már rám úgymond, aki nem tartozott fiúk kedvencei közé és nekem sem jött be. Szóval nem értem a csajokat, de ezek szerint a fiúknál kisebb a mérce, mint a lányoknál a külsőt nézve?
2013. júl. 9. 22:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha akkora hetero vagy csoda hogy az e'rdekel ilyen helyzetbe , hogy szerinte helyes vagy -e , e's teljesen he'tkoznapi , hogy kormolna egy sra'c .....okcs. "nincs tobb ke'rde'sem..."
2013. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 moonlightsentinel ***** válasza:
Nem, általánosságban nem kisebb a mérce fiúknál, van, akinek kisebb, van, akinek nagyobb. Nála úgy látszik kisebb, vagy pont a típusa vagy, megfogtad valamivel. Mi ezen olyan bonyolult??
2013. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Zsolt te vagy az? :D
2013. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is tetszettem már jópár meleg srácnak, de nincsenek ilyen hajlamaim. Ha érdekelne, vagy vágynék rá, valószínűleg nyitottan állnék a dologhoz. Így csak örömmel fogadom a bókokat és nem adok rájuk szexuális visszajelzést. Ezért ne sértődj meg, jó dolog az, ha valaki értékeli a testet, amiben évtizedekig fogsz még létezni. Magadat szeresd, ez a fontos, mert bizonyára te is, mint mindenki, egy csodálatos ember vagy. Ennek az észrevétele nem kéne, hogy utálatra adjon okot, vagy összezavarjon. Csak ne félj az ismeretlentől, nézz szembe magaddal és gondolkozz, beszélj, cselekedj higgadtan és megfontoltan. Minden rendben lesz!
2013. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nyugi, én tudom, hogy hetero vagyok ezért sem tartom a kapcsolatot azzal a ferde hajlamú gyerekkel. Mindig is egészséges hetero barátaim voltak és ezután is így lesz. Rám ne izguljon egy ilyen selejt sem. Elnézést, de már felidegesít a gondolat is, hogy tényleg bejöttem neki és nem egy szép, vonzó, szexi csaj tart helyesnek.
2013. júl. 9. 22:50
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Kb annyi a lényege az egésznek, hogy a nőknek egy szavát se hidd el, a ratyik hízelgésétől meg óvakodj.
2013. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én csak arra vágyom, hogy végre a lányok is észre vegyenek úgy. Próbálok rájönni miért van az, hogy egy ferde hajlamúnak is jobban bejövök, mint a lányoknak. Eléggé zavar amúgy belül.
2013. júl. 9. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!