Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára, hogy tetszik, ha nem akarom, hogy elkerüljön, ha én esetleg neki nem?

Figyelt kérdés

Mutatnak jelek arra, hogy én is bejövök neki, de néha azt érzem, mégsem.

Tök jóban vagyunk, mondhatni barátok, a suliban mindennap összefutunk és dumálunk, sokat érintkezünk.

Lehet, hogy nem mer lépni.

Szeretném valahogy a tudtára adni, hogy bejön, és hogy léphet.

De attól félek, hogyha neki nem tetszem, elkerül.

Mit csináljak, ami egyértelmű jelzés, de ha rosszul sül el, letagadhatom, hogy akarok tőle valamit?


18 évesek vagyunk.


18/L


2015. febr. 27. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
mi ez hogy hogy adjam a tudtára? nem kell terelgetni, mond már meg neki te buta!
2015. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy pofára essek meg hogy elijesszem...
2015. febr. 27. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
tetsző neki te butus
2015. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen? Honnan tudod? :D

Sajnos én sem tudom...

2015. febr. 27. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Istenem kérdező.

Tetszel neki. Ha egy srác sokat kommunikál veled, akkor nem kerül. Tehát minimum szimpatikus vagy neki. Másrészről. Ha barátnőnek egyelőre nem is tudna elképzelni, lehettek dugópajtik is. Nincs veszítenivalód. :)

2015. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sok fiú beszélget velem hátsószándék nélkül. És nekem nem a dugás kell tőle.:)
2015. febr. 27. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!