Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátrány nálatok ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány nálatok ha kiderülne, hogy a lányt aki a kiszemeltetek, vagy akárkitek aki tetszik, kiderülne róla pár súlyos dolog?

Figyelt kérdés

Amik a dolgok:

-régen bántalmazták otthon

-egy ideig az utcán élt (1 hét)

-öngyilkos akart lenni



2015. febr. 26. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Maga a tény nem lenne hátrány. Kérdés, hogy emiatt sérült-e olyan módon, hogy most is nehéz legyen vele együtt élni.
2015. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne hátrány, viszont én azt tapasztaltam, hogy nagyon nehéz a hasonló típusú lányokkal, sokszor eltaszítják maguktól a másik embert, nem hiszik el, ha a másik értékesnek, szépnek, csinosnak stb. tartja őket, elutasítják a normális közeledést is.
2015. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:

Nekem a jelen számít,szóval nem.

Bár sajnálnám szegényt.

2015. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hátrány mert elég baj hogy ilyeneken átment,de másban nem az,támogatnám,és félteném még jobban,és örülnék hogy megbízik bennem és ezeket elmondta.

Igaz akit kapcsolatra szeretnék,az nem csak ránézésre tetszik meg.

2015. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem durvább ,de hasonló dolgok történtek.

Az én tapasztalatom az,hogyha annak mesélsz az efféle múlt béli dolgokról,akinél tényleg szívből és spontán jön semmi gond nem lehet belőle.

Én gyűlölöm ha sajnálnak ezek miatt,vagy boncolgatni szeretnék a témát...eddig csak egy barátom kezelte jól...a legutóbbi pasim viszont olyan szinten kikészített,hogy majdnem pszichológus lett a dologból.

Egyfolytában a fejemhez vágta ezeket,vagy sajnált...arra szeretnék kilyukadni,hogy nagyon vigyázz kivel osztod meg!

2015. nov. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!