Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, elrontottam mindent, ezt még helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés

Az van hogy bevallotta nekem Vibren hogy szeret 3 hete és nekem is tetszik a lány nagyon. Aztán azon a héten mikor bevallotta, akkor azon a héten le is mentem hozzá, mert ő Nagykőrösi én meg Tokaji, Jót beszélgettünk mint mindig, megfogtam a kezét meg megakartam csókolni, de elhúzta a fejét. Nah akkor itt ugye van a bizonytalanság, mert látszott is rajt

De annak ellenére nekibujtom ölelgettem stb Majd kimentünk a vonathoz amivel mentem, ott a váróba még beszélgettünk megfogtam a kezét átkaroltam, meg mondtam is neki örülnél ha lekésném a vonatot mondta jó lenne és nagyon mosolygott .

Haza értem, minden. Teltek a napok beszélgettünk aztán kérdeztem hogy akkor ö többet szeretne mint barátság? Erre mondta nem tudja mit szeretne. Aztán sokat beszélgettünk még én mondta neki hogy hiányzol nagyon ő erre ott vagyok. Nah okay mondtam magamba. Meg már nekem szombaton gyanús volt mikor mentem hozzá, mert nem Irt szíveket meg stb. Szóval nem tudom mi lehet ez a távolság miatt fél, mert azt mondja szeret. Én már nem bírom megőrülök annyira SZERETEM.


Ma is úgy keltem hogy sírtam.



Holnap lesz a szülinapja, csakúgy random szerintetek felhívjam ?

Nem venné rozsnéven ?


2015. febr. 28. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet túl tolakodó voltál amikor megakartad csókolni.

Szerintem ma hívd fel, hogy terveze valamit holnap, és kérdezd meg, hogy átmehetnél. Vigyél neki valami apróságot is.

Ja és szedd össze magad, ne sírj! Hajrá.

2015. febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl romantikus vagy, ezt a lányok nem szeretik. Egy darabig hanyagold, a szülinapján se keresd!
2015. febr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet kicsit gyors neki vagy mivel elég messze van egymástól Tokaj és Nagykőrös lehet hogy nem akar távkapcsolatot de szeret és igy nem tudja mit csináljon.De ha valakit felhívsz a szülinapján hogy Boldog szülinapot azt senki sem veszi rossznéven úgyhogy nyugodtan felhivhatod:)Légy erős és ne sírj! Hajrá;) 15/l
2015. febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!