Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottam mindent és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam mindent és most nem tudom mit csináljak. Visszaakarom kapni a volt pasimat akibe nagyon szerelmes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő volt az első szerelmem igaz távkapcsolat és nagyon ritkán tudtunk találkozni, de nagyon szerettem és volt egy sulis progi aminek volt egy bulija is és ott lesmárolt egy srác és emiatt szakítottam az akkori barátommal, utána összejöttem azzal aki lesmárolt 1 hónapig voltunk együtt utána visszamentem az ez előtti pasimhoz.. de csak 2 napig mert azt mondtam nekih féltékenységből mentem vissza hozzá mert majdnem lett egy másik csja és utána megint összejöttem a smárolóssal... de 1-2 hét után szakítottam vele mert rájöttem h szeretem a volt barátomatés most bármit megtennék h vele legyek ... de ő időt kért 1 évet mert utána már együtt tudnánk leni nagyon sokat meglenne jogsi kocsi minden és gyakrabban tudnánk talizni. Meg azt mondta h velem szeretné leélni az életét meg elakar venni ... én is szeretném leélni vele az életem és nekem csak ő számít senkimás de elvesztette a bizalmamat ezzel amit tettem h átvertem nagyon csúnyán..és azt mondta h időre van szüksége h újra szerelmes tudjon lenni belém és visszaszerezzem nála a bizalmamat.. mit tegyek h sikerüljön? megígértem neki h várok rá h én nem leszek senkivel ez idő alatt h nem lesz senkim de nem hisz nekem :( Mit tegyek? segítsen valaki! mit kerüljek annak érdekében h hamarabb kibéküljön velem mert azt mondta h nagy esély van rá mert még mindig szeret de miket tegyek h javítsak a helyzeten? (napi szinten beszélünk + néha telón is)
2010. dec. 12. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg várj és uralkodj magadon.
2010. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

        Én        üzenete:

*szeretlek..nagyon:'(

*számít még??:'(

          Pasim      üzenete:

*igen számít

*én is szeretlek

*nekem mindíg is számított



Ezt írta.. és nem tudom h mot mivan mert összekavar minden nagyon szeretnék vele lenni:'(

2010. dec. 12. 14:30
 3/3 anonim válasza:

sok-sok idő kell, amíg átgondolja a dolgokat és talán hogy te is elgondolkodj azon amit csináltál vele. mert még szeretitek egymást, és napi rendszerességgel beszéltek, ez igy nem igazi szakitás, még megvan köztetek a kapcsolat

de szerintem élőbe kéne megbeszélni és tisztázni a dolgokat, szemtől szembe, ugy nem lehet annyira elnyomni az érzéseket.

én is voltam ilyen helyzetben hogy a saját hülyeségem miatt szakitottunk a barátommal, és azt tanácsolták hogy ne könyörögjek neki, és ne alázkodjak meg elötte. ha tényleg szeret akkor elöbb vagy utóbb ugyis együtt lesztek újra

2010. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!