Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok, tegyük fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, tegyük fel, megismernétek egy személyt, össze is jöttök, és kiderülne róla, hogy IBD beteg akkor elhagynátok?

Figyelt kérdés

Nem említette meg, hogy colitis vagy Chron beteg. Eltitkolta, vagy nem tartotta fontosnak, hogy ebbe beavasson titeket, és akkor szembesülnétek vele, mikor a betegség fellobbanna.


[link]


[link]


2015. febr. 28. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt már pár napja kérdezted!

Akkor nem kaptál rá választ????

Teljesen ugyan az a kérdés, meg a linkeke!!!

2015. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Átlagos életet folytathat - nem értem mi lenne a gond vele…
2015. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
meg sem fordulna a fejemben, hogy valakit azért hagyjak el, mert megbetegedett. nem haszonállatot tartasz, hanem van egy társad akit szeretsz. bár biztos vannak akiknél nem így működik.
2015. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

PL. annyira súlyosbodna, az állapota hogy csak a műtét mentheti meg, utána meg sztómazsákkal élné le az élete hátra lévő részét. Ami már nem túl gusztusos. :/

https://www.youtube.com/watch?v=GqTGkvZZCP4

2015. ápr. 12. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Crohn beteg vagyok én is, középsúlyos az állapotom. Akárhány lánnyal ismerkedtem, mindig az elején megemlítettem, hogy később ne legyen az hogy eltitkoltam vagy bármi.. A párom szerencsére elfogadja és támogat lelkileg.

Elhiszem hogy egy egészséges embernek nehéz lehet egy beteg emberrel együtt lennie, és maximális tiszteletemet adom azoknak, akik el tudják fogadni a párjukat a betegségükkel együtt.

2015. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!