Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám szexuálisan beteg ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Djokovic98 kérdése:

Az apám szexuálisan beteg ember?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hogyan kezdjem, még mindig a történet hatása alatt vagyok. A lényeg az, hogy amikor hazaértem (a haveromnál voltam) apámat letolt gatyával láttam, maszturbálás végzett. Most nem tudom komolyan venni+sztem egy normális apa nem ilyen :/ Kérem csak érett emberek válaszoljanak, a trollok mellőzenek. Egyébként 16 éves fiú vagyok. Szerintetek hogyan heverhetem ki a dolgot?
2015. febr. 22. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Normális, csak te fogod fel hülyén a dolgokat.
2015. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne beteg?

Kiverte és kész.....

2015. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
miért, azt hiszed ha neked családod lesz már soha nem fogsz rejszolni? hahahahahahahahaha
2015. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
miért ne csaphatná ki a faterod ? nincs ebben semmi extra. eddig is csinálta csak Te nem tudtál róla, sőt anyád jó eséllyel cumizza is a fatert és reggel puszit kapsz, Te meg miután kinyaltad a barátnőd, Te is puszit adsz. Ilyen az élet
2015. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 October15 ***** válasza:
Mi ezzel a probléma? Csak neked szabad vagy mi?
2015. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyetlen módon heverheted ki a dolgot, ha legközelebb rajtakapod, ugorj gyorsan oda, és kapd be neki!
2015. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kicsit túlgondolkodtam a helyzetet,köszönöm az értelmes válaszokat.
2015. febr. 22. 16:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem beteg, csak kiverte.
2015. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Milyen egy normális apa? Csinál 1 esetleg 2 gyereket aztán levágja?
2015. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Szexuálisan beteg", mert kiverte? Fura elképzeléseid vannak 16 éves létedre.
2015. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!