Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Szerintetek) egy visszautasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Szerintetek) egy visszautasítás után van arra esély, hogy meghódítsam a lányt? (azóta is jóban vagyok vele)

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
hát a visszautasítás egy visszautasítás, de szerintem próbálkozni attól még lehet :o csak ne nagyon rámenősen, mert akkor végképp elhatárolódik tőled. sok sikert :)
2012. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van esély, mégha nem is nagy. Egyszerűen próbáld anélkül demostrálni az értékeidet, hogy nyomulnál. Töltsetek el minél több időt együtt, "barátkozzatok" stb, és lehet, hogy kialakul valami több a részéről. :)
2012. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz:minél jobban feszegetsz egy kagylót annál jobban bezáródik! Ha nagyon nyomulsz, még meg is ijedhet!
2012. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem terveztem,hogy nagyon nyomulnék,mert attól ,hogy visszautasított még úgy veszem észre van esélyem csak gondoltam megkérdezem,hogy másnak mi a véleménye erről.
2012. jún. 13. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem mindenképp kell legalább 2x próbálkozni.


Okok:

1. Elutasít, mert van valakije (ez nem jelenti, hogy nem tetszel neki), ez az állpot később megváltozik, ergó zöld az út

2. Nem figyelt fel rá, de ahogy megimsert tetszel neki, ebbe én is belefutottam


Szóval próbáld meg újra, de finoman, nem nyomulva.


Hogy utasított el? Egyértelműen nem-et mondott?


23/N

2012. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Miért pont 2x próbáljam még meg?(csak úgy érdekel)

Valahogy így mondta:nem hiszi vagy nem igazán (mármint h összejöhetnénk)

2012. jún. 13. 15:22
 7/7 A kérdező kommentje:
ja és azt mondta h ezt őszintén mondja.
2012. jún. 13. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!