Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsókolt egy fiú barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt egy fiú barátom, és én megkérdeztem, hogy ez mi volt. Azóta elég feltűnően kerül. Mit csináljak, hogy ne haragudjon rám?

Figyelt kérdés
Beszélni nem hajlandó velem, de tényleg olyan szinten haragszik rám, hogy nem bír rám nézni azóta. Ha nem akar/ akart többet barátságnál, akkor meg minek csókolt meg? :O
2015. febr. 28. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább szégyelli magát
2015. febr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Miért szégyellné magát?

2015. febr. 28. 13:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jól esett, akkor mond meg neki, hogy repetát kérsz.
2015. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Biztos nem erre a reakcióra számított. Nem kellett volna megkérdezned, de ha lány vagy, akkor érthető, de akkor se kellett volna, mert a fiúk máshogy működnek. Neki egyértelmű volt és ezért tette, azt gondolta neked is, de nem így reagáltál, persze, hogy kerül.


36N

2015. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, mondjuk a csókot is én hagytam abba,és kicsit zavartnak tűnt utána.
2015. febr. 28. 16:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Mmmm de csók hiányom van már :-(( 38/F
2015. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szégyelli magát, mert visszautasitottad. Mert visszautasítottad. Vagy nem? Mond meg neki, hogy nem úgy gondoltad, szivesen járnál vele. MIT BÉNÁZOL ENNYIT BA ZDMEG???
2015. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!