Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megcsókolt egy fiú barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsókolt egy fiú barátom többször is, akkor utána miért kerül, meg miért kerüli a tekintetem?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 11:15
 1/10 Mokyu! ***** válasza:
Mert zavarban van mert az utolsónál lenyelte a rágód de te akkor nem is rágóztál
2015. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Viszonoztad ?
2015. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, de mindegyiknél én voltam az, aki abbahagyta, és látszott rajta, hogy kicsit kétségbe esett, meg zavartnak tűnt.
2015. febr. 23. 11:21
 4/10 anonim ***** válasza:
rájött hogy hülyeséget csinált, te meg ribi vagy :(
2015. febr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1.Miért csinált volna hülyeséget?

2.Miért lennék az? Nem én kezdeményeztem, pedig én már régóta szeretem őt, és direkt nem nyomultam eddig.

2015. febr. 23. 11:30
 6/10 anonim ***** válasza:

akkor ha szereted mond meg neki :D



én ha megtudnám hogy egy csaj aki mondjuk tetszik és csókolózik a fiú haverjaival, már nem tetszene

2015. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már tudja, hogy szeretem, de ugyanúgy nem keres, csak olyan, mintha haragudna rám. Egyébként nincs más fiú barátom, és ha lenne sem csókolóznék velük, azt meg főleg nem hagynám, hogy lekapjon. De ő más.
2015. febr. 23. 11:40
 8/10 anonim ***** válasza:
lelkiismeretfurdalása van mert megcsalta a csaját.
2015. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy hagytad abba akkor lehet azt gondolja nem akarod, és ezért próbál kerülni, beszélj vele.
2015. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
4-es nem kene paraztatni a lanyt ezzel a ribiseggel.Biztos vagyok benne hogy a lanyok bizonyos szazaleka az ilyen taho'k miatt fel elvesziteni a szuzesseget.
2015. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!