Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok már udvarolni, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok már udvarolni, nem tudok lánnyal ismerkedni egy lány miatt. Hogy oldható ez meg?

Figyelt kérdés
szerettük egymást, mai napig fenntartjuk a kapcsolatot, próbálom visszahódítani, nulla sikerrel, eléggé utál már. na ez így dióhéjban. és a lényeg az, hogy úgy érzem, hogy valamennyire azért még szeret. persze, van barátja, meg minden. de szerintem mindezt elnyomja, úgy ahogy van, mert elég konfliktuskerülő lány, és a szülei nem engednék amúgy sem, hogy együtt legyünk, mert vén f*sz vagyok, meg hát ismerősei sem komálnak. a lényeg az, hogy én nekem baromi jól ment a csajozás, és mióta ez a lány van (7 hónap) nekem nem megy. mikor belelendülnék a csajozásba, elmegyek (hehe, nem úgy), elköszönök a lánytól, aztán, ah keres, nem jelentkezem, mert nincs gyomrom hozzá, visszahúz ez a lány. és én is nagy hatással vagyok rá és már a zsarukkal fenyeget elég konkrétan. de igazából még szeret szóval nem értem ezt a kettősséget. a lényeg én már nem tudom mit tegyek. más lánynak nem bírok udvarolni, tőle nem bírok elszakadni, de ellenáll az udvarlásnak, sőt, direkt (bár látszik, hogy nem tiszta szívből teszi) megbánt, azt akarja, hogy megutáljam...
2010. febr. 13. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem szeret ha zsarukkal fenyegetőzik..

a másik meg szerintem csak beképzeled magadnak h szeret...mert ez tartja benned a lelket meg a reményt...

de ha elfogadnád h már vége és nem lesz tovább...akkor előbb utóbb jönne valaki más hidd el :)

2010. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat ha félreértek valamit de Te tényleg nem hallgatsz senkire?! Vagy nincs jobb dolgod szombaton este sem?!

A "Nem Rovar" lány

2010. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mi van??? micsoda???
2010. febr. 13. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényyleg bocs de ha Te nem ugyanő vagy, akkor tán egymással kéne beszélnetek...
2010. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, csak túl ismerős volt a sztori. Naggyon. Bocs!
2010. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!