Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tud ismerkedni, egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tud ismerkedni, egy 17 éves lány?

Figyelt kérdés
17 éves múltam, nincsenek barátaim, nincs barátom. Szeretnék ismerkedni emberekkel. Gyűlölöm már a magányt. Szerintetek hol tudok ismerkedni. Légyszi ilyeneket ne írjatok, h menjek bulizni, meg járjak el szórakozni, mivel nincs senkim akivel elmehetnék. És nagyon magányos vagyok. És nagyon szomorú, és nagyon félek, h egyedül maradok...
2010. febr. 17. 19:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Hol laksz? Iskolába nem jársz? Privit írsz?
2010. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Sajnállak azért, hogy nincsenek barátaid! :( Iskolában osztálytársaiddal sem vagy jóban? Valóban még egy normális szomszédod sincs? :( Talán az internetet tudnám javasolni, a chat-szobákat, bár ott csak elhülyül és bekockul az ember! Ne haragudj én sem tudom mit tehetnél... :(
2010. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

a hotdog a barátod, szó szerint, nekem is lett onnan egy csomó haverom, meg önbizalmam... (csinálsz egy jó profilt, ha írsz privit elmondom mit hogyan.. aztán nézegetsz másokat vagy chatelsz. ott nincsenek agybetegek, mert ellenőrzik :D)

aztán meg myvipen próbálj meg jófej lenni, jelölj embereket, lépj be neked tetsző klubbokba és faliujságozz. ott is találtam magam mellé rengeteg embert, pedig nem vagyok kocka. én a legjobb barátaim felét neten szedtem össze.

hajrá.

2010. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%

Suli?Msn?

Vegyél fel szimpatikus embereket...

2010. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nagykanizsán lakom.igen nekem is ez a bajom. Sok veelm egykorú ül a gép előtt és msnezik. Utálom az msn-t...bár én is szoktam msnezni. Chatszobáktól félek, mert átverhetnek, és nemszívesen adom ki a személyes infoimat. Teljesen kétségbe vaygok esve. Osztálytársaimmal nem vagyok jóba. Valamiért azt tartja 1-2 ember, h beképzelt vagyok. Pedig nem, és nem is szeretnék sz lenni. Megvédem a magam igazát, és kiállok azok mellett, akik sztem ki kell állni. De nagyon félek. És ez már tönkretesz. Mindig ideges vatgyok és irigy, ha meglátok egy párt vagy 2 barátnőt beszélgetni.
2010. febr. 17. 19:48
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Ha esettleg van kedved ismerkedni nyugodtan írj nekem egy privát e-mailt. Én is hasonló cipőben vagyok egy bizonyos szempontból. 17/f
2010. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
hát azért ez elég durva.. sajnállak. :( ha gondolod nekem is írhatsz. :)
2010. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
nekem is írhatsz privit ha akarsz ismerkedni 17/F
2010. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
pont ez az, hogy ne chatszobákba menj. ezért mondtam a hd-t... mert az nem ilyen ott látod az embereket, nézheted webcamban, beszélhetsz velük, utánuk járhatsz, leírnak magukról mindent, van aki blogot is vezet... azért így könnyebb... és személyes adatok nélkül soha nem lesznek barátaid...
2010. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
egyértelműen internet!! akár belépsz pl klubokba vagy csoportokba (akár kedvenc együttes, vagy érdeklődési kör alapján) és így elkerülheted aztis hogy kínos legyen esetleg hogy 1 emberrel találkozol utána a valóságban.
2010. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!