Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szűz fiúk! Ti mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szűz fiúk! Ti mennyit várnátok egy lányra első együttlétig?

Figyelt kérdés
kapcsolatnál persze
2015. febr. 28. 20:20
1 2 3
 11/21 Bekken'Bauer ***** válasza:
ez hülyeség, áá ezek csak arra mennek hogy "legyen valami"
2015. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
hát jó nyilván én sem várom el hogy most éveket várjon, de azért ismerjem meg már valamennyire, meg ne az első talin legyen meg a .... meg szeressen természetesen.
2015. febr. 28. 20:33
 13/21 anonim ***** válasza:

Petting 1 hónap, szex 2 hónap.

De ha igazán szeretem a csajt akkor bármeddig várnék. (de azért nem éveket :D)

2015. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
2 évig vártam, aztán lekoccolt más sráccal fél hónap alatt megvolt neki. :)
2015. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés, hogy én mennyit várnék, hanem hogy a nő hajlandó-e várni az esküvőig /miattam/. :) Hah! Erre varrj gombot!


24/F

2015. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nos, az előző hozzászóló példájából okulhat mindenki. Én ezért nem várok. Ha az első 2-3 randin belül nincs meg a szikra amivel elérhetem ezt akkor inkább hagyom a fenébe. Így is már egy éve nincs senkim, szóval ha kapcsolatot akarok, akkor ne várassanak már ennél is tovább, nem vagyok én szerzetes :D
2015. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Na közbe írtak, szóval a kettővel előbbire gondoltam :)
2015. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem sajnálom azt az időt hiszen szerettem... Mostmár maximum 2 hónapot várok, tanultam... :)
2015. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát az ember rengeteget tanul ahogy öregszik. Én pl most csak a minél több pénz felhalmozásával vagyok elfoglalva. Ha befut egy barátnő (vagy akár feleség) jelölt is közben akkor ok, de amúgy nem fordítok rá egy percet se a keresgélésre. A rohadt sok csalódás vezetett amúgy oda, hogy már nem igazán tudok hinni egy nőnek amikor a komoly kapcsolatokról beszél. Főleg nem olyannak, aki még szexre se hajlandó velem. Ha egy nő akar szexet, védekezés nélkül is, vállalva annak a kockázatát hogy terhes lesz, akkor valóban komoly kapcsolatra, családra vágyik, minden más esetben csak alkalmi kapcsolatot akar. Ez az igazság, kár szépíteni a "romantikus" maszlaggal.


Ha egy nő azt mondja nekem, hogy komoly kapcsolatra vágyik velem, akkor bizonyítsa be azzal, hogy hajlandó velem családot alapítani. Az alkalmi kapcsolatokra nekem nincs időm és energiám már.

2015. márc. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Kadiger246 ***** válasza:
2-3 hét ha ő is akarja.
2015. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!