Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem merek nyelvvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek nyelvvel smárolni?

Figyelt kérdés
XX.

2015. febr. 28. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mutasd
2015. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

te tudsz nyelv nélkül?

nekem eddig csak azzal ment

2015. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt mi honnan tudjuk. Mindenesetre nem rossz az,ha szép lassan behunyt szemmel csináljátok,hidd el a párok java része a csóknak ezt a módját használja :)
2015. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hát tudom, de mivel régebben nem tanultam meg,így meg már nem merek..

Szóval mit is tehetnék?

2015. febr. 28. 22:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát figyu annó én sem tudtam :D Ott vagytok,megvolt a szájra puszi,összeér az ajkatok minden oké. Egy kicsit félre billentitek a fejeteket,vagy ahogy akarjátok. És óvatosan elkezded a tulajdon nyelveddel kitapogatni a párod nyelvét.
2015. febr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez kb 3-5 másodperc aztán vissza szájra,váltogassad,aztán megint,legyél már kreatív,és még én vagyok egy éve szingli(srác) :D
2015. febr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tuti100, hogy elrontanám :D
2015. febr. 28. 22:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Na és ha szeretitek egymást? :"D ha lány vagy akkor egyántalán nem számít,ha fiú vagy,és tényleg szeret a lány akkor sem :) Próbáld meg,ne parázz,előbb utóbb úgyis túl kell rajta esned :)
2015. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és ha 40 évesen se..?:D
2015. febr. 28. 22:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha együtt vagyok valakivel,számomra elképzelhetetlen,hogy ne smároljak vele :D Ha annyira félsz tőle hazudhatsz is..pl az előző partnerednek fogszabályzója volt..stb ,és azóta félsz smacizni..kre-a-ti-vi-tás,meg egy ilyen jóhiszemű kapcsolatépítő füllentésért senki nem haragszik meg :)
2015. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!