Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha egy pár fiú+lány meglát egy férfit az utcán aki láthatóan egyedül megy, akkor gyorsan elkezdenek smárolni egymással, és közben néha néha rám néznek és mosolyognak?

Figyelt kérdés
Vagy a másik variáció amikor a csaj van szemben velem és miközben a barátjával smárol engem néz. Ennyire lelkinyomorultak lennének ezek az emberek? Nagyon mókásnak tartom a helyzetet, és rájuk nézve elég szánalmasnak is.
2015. febr. 24. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy tuti nem így van, de szerintem ezt beképzeled, mert nagyon hiányzik neked egy lány és ezért jobban észreveszed ezeket a dolgokat.

Mi a barátommal mások előtt max egy-egy gyors csókot szoktunk, mert tudjuk, hogy másoknak kényelmetlen lenne és pofátlan dolog az utcán nyáladzani, mert az csak kettőnkre tartozik.

2015. febr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is az hiszem, hogy a saját érzéseidet vetíted ki másokra. Te veszel észre ilyen embereket és merősen figyeled őket, nem pedig fordítva.
2015. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom te hol szoktál sétálni, de ilyen még sosem fordult elő velem.

Lehet hogy össze esküdött ellened minden pár, és csak téged szivatnak:XDDDD

2015. febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se láttam még ilyet. Lehet bámulod őket, azért szórakoznak veled.
2015. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:
100%
Te bámulod őket és amiatt néznek.
2015. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Velem még sose fordult ilyen elő.

Szerintem is csak beképzeled, hogy direkt miattad csókolóznak.

2015. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy a "lelkinyomorult" és szánalmas, ha direkt a smárolós párokat figyelgeted.
2015. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Te hülye vagy.
2015. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg látják rajtad, hogy szarul érzed magad egyedül, és igyekeznek megalázni. Sok ilyen sötét lelkű ember van.
2015. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!