Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a kövér, csúnya lányok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kövér, csúnya lányok is legalább vékony, átlagos testű fiút szeretnének, maximum csúnyább arcút, akkor a kövér, csúnya fiúkkal ki fog járni?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy a volt gimis osztályomból kivétel nélkül csak az alacsony,kövér srácok szüzek még mindig? Pedig 24 évesek vagyunk már.
2015. márc. 1. 02:14
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

Ha sok pénzed lesz, akkor alacsony és csúnya létedre annyi csajod lesz, hogy csak na :)


Vagy ha nagy az önbizalmad, akkor is

2015. márc. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Korrekt kérdés, de szerintem te is tudod a választ.


Egészen addig, amíg minden lányt válogatás nélkül körülugrálnak, független attól mennyire torz személyiség vagy unalmas, semmit mondó vele beszélni, addig garantáltan felszínes értékrend lesz bennük. Mindegy mit tesznek, mindegy mennyire ostobák, akkor is tolonganak értük. El van tolódva az érték/igény, egy nő már azzal megkapja a figyelmet, hogy a két lába közt réssel született. Bunkó megnyilvánulásnak hangzhat, de sajnos ez az igazság, nézz körül.


A kevés kivételnek hatalmas tisztelet jár, amiért túl tudnak lépni a sekélyes nagyátlagon. Amiért nem csak a külsejük körül forog az életük, nem csak azon akarnak javítani, de netán még belső értékek is lennének.

2015. márc. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Én örülnék, ha csak simán alacsony és kövér volnék, de egészséges. Mert a kövérség ellen lehet tenni, de az én betegségem gyógyíthatatlan és emiatt legalább egy tucat heg borítja a testemet, plusz alacsony és vékony is vagyok 165 centi és 55 kiló! Viszont üzenném mindenkinek, így is lehet barátnője az embernek, nekem sikerült, pedig tényleg nagy hátrányból indulok. Egyszerüen nem szabad feladni. Jóéjt.
2015. márc. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz... Vékony vagyok, de ronda... Mármint az arcom az... Elállnak a füleim... Eddig egy olyan lányt sem találtam, aki járt volna velem....... Már szeretnék egy barátnőd, de szinte esélytelen... Kezdem már feladni... 18/F
2015. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta sem volt baratnom...... Utolso voltam............. 20/F
2016. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!