Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önmagunk hibájának, felelőssgé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költőnő? kérdése:

Önmagunk hibájának, felelőssgének felismerése?

Figyelt kérdés

Szerintem hihetetlenül nehéz és fájdalmas folyamat. De ugyanakkor hihetetlen felemelő is.

Van aki egyetért ezzel? Volt akinek megváltozott vmiben az élete egy ilyen felismerés megélése után?

Pozitív volt? V inkább negatív?

És azoknak, akik még ez előtt állnak, mit mondanátok? Mivel bíztatnátok őket? Érdemes? Miért? Mit tehetnek azért h meglássák ezt?



2015. márc. 1. 09:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egy dologban vagyok igazán jó az életben, a legnagyobb félelmem az, hogy azon az egy területen is kudarcot fogok vallani, és akkor gyakorlatilag semmit sem fog érni az életem. Hogy a változás során mi a legrosszabb, ami történhet... azt nem tudom.
2015. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
S jobb az ismeretlentől félni, mint az ismerős szar? Lehet ennél rosszabb, mint most?
2015. márc. 1. 10:55
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Azt tudom egyedül, hogy nem fogom meglépni.
2015. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(
2015. márc. 1. 11:03
 15/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy gondolkozol valamin, már annak a jele, hogy megvan a mag arra, hogy változtass és csak az erőt és a sorsot várod hozzá.

Van akinek 1 hónap, van akinek 10 év.

2015. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!