Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várják el a nőktől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nőktől, hogy ugyanolyan anyagi helyzetben legyenek, mint a partnerük? Mi ez a hülye felfogás?

Figyelt kérdés
Mióta világ a világ, nem a nő feladata a családfenntartás, nem a nő feladata hogy saját lakása legyen, autója, és luxus szintet biztosítson a férfi számára. Azért gondolkozzunk már, általában a kapcsolatban a férfi az idősebb, egy idősebb embernek jobban kell állnia anyagilag, hiszen volt plusz 5-10 éve a spórolásra, míg a nő csak egy éve dolgozik például. Köztudottan kevesebb fizetést is kapnak, nehezebben alkalmazzák őket, hiszen majd elmegy szülni, és tulajdonképpen nem sok munkaterület van számukra, férfiaknak 2 szer több a lehetősége ( szakmunkák, fizikai munkák). Szóval az agyam eldobom az itteni mentalitáson..... Mikor azt sulykolják a fiatal nőkbe, hogy ha neki nincs egy saját lakása, kocsija, és min havi 300 ezer bevétele, akkor eszébe se jusson olyan férfival ismerkedni akinek mindezek megvannak, hiszen akkor ő egy kitartott érdek k()rva. Párom nálam 15 évvel idősebb, egyszer feltettem egy kérdést, és nehezményeztem a kettönk anyagi helyzetét. A válasz persze egyből az volt hogy az én hibám, miaz hogy nincs diplomám és félmilliós bevételem, hitelmentes lakásom, miért várom el szegény férfitól hogy ő IS segítsen megoldani a közös lakhatásunkat. Az senkinek nem okozott gondot hogy ő 38 éves gyári munkás, minden megtakarítás nélkül, azzal semmi gond. Nem tudom eldönteni hogy ezt a nézetet az eszement feministák sulykolják a társadalomba, vagy pont a csóró férfiak?
2015. márc. 1. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Remélem érzed, hogy ez leginkább a párodat minősíti, nem minket. Egyébként nem érzem, hogy a társadalom kimondottan egyetértene veled.


23/F

2015. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

Hány évszázadon keresztül haltak, meg kínoztak meg nőket akik ezért kűzdöttek!!!

Te meg most ezt így élből dobod!!!!

Akkor minek kellett kiharcolnotok hogy a nő igen is egyenlő a férfival?????

2015. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne vedd ezeket magadra. Attól még, hogy azt mondja valaki, hogy kitartott érdek k*r*a vagy, ez még nem feltétlenül igaz. Az teljesen felfoghatatlan számomra, hogy 23 évesen mit akarsz egy 38 éves csóró, b*nkó, gyári melóstól. Sem érzelmileg, sem értelmileg nem állhat túl magas szinten, pénze sincs, öreg is hozzád, marad a jó test. Keress inkább egy normális fazont.
2015. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
várjatok, bekészítem a popcornt, ez jó lesz! :D
2015. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy a nők igenis visszaélnek a férfiak pénzével és pont ők nem állnak olyannal szóba akinek nincs egy pár milka a zsebében. Én igenis elvárom egy nőtől, hogy ha nem is olyan szinten mint egy férfi, de hozzájáruljon a közös dolgokhoz. Azt nem tudnám tolerálni, hogy otthon ül és semmit nem csinál, ha nincs oka rá (pl gyerek) Szerencsém volt eddig úgy érzem, mert nem kerültem hasonló szituba. Bizonyítási vágy azért a legtöbb nőből nem halt ki.
2015. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenki azon erősködik, hogy egyenlőség legyen a két nem között. Neked meg az a bajod, hogy miért van. A kor egyébként se jelent anyagi előnyt, főleg nem fizikai munka során, ahova nem azért nem vesznek föl nőket, mert kivételezés van, hanem azért, mert nem bírják elvállalni. Szakmunkás bármelyik nő lehetne, csak nem tetszik nekik a munka, mert a legtöbb nő ízlés világához nem áll közel (Műkörmös férfit se láttam még, pedig nem nemtől függ a szakma). Pedig ugyanúgy ki tudná tanulni, akár egy férfi. A sulykolás sincs, hogy annyit keressen a nő, mint a férfi. Életképtelen csóróval nyilván nem fog egy nő sem kezdeni, de ugyanúgy fordítva se. Senki se akarja csak eltartani a másikat. A legjobb módszer az egyenlőségre, ha mindenki betesz valamit a kasszába. A nőknél meg azért erőltetik, hogy keressen minél többet, mert a mai világba rengeteg a szakítás és a megcsalás. Ha nő hoppon marad éhen hal, ha nincs keresete.
2015. márc. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Senki nem azt mondja, hogy a nő biztosítson luxusszintet a férfinak, hanem azt, hogy egy nő önmaga is el tudja érni azt amit szeretne, ha autót akar akkor vegyen magának, ha saját lakást akkor azt és ne azt nézze ha pasit keres, hogy melyiktől mit kaphatna anyagi téren. Ez nem hülye felfogás szerintem.

Valóban egy idősebb férfi nagyobb eséllyel tart előbb az életben mint egy fiatalabb nő, de a nők is lesznek előbb-utóbb idősebbek, nemtől függetlenül mindenkinek kb. ugyanannyi esélye van elérni amiket akarnak, ez a szülős duma meg baromság, lehet egy helyről elküldenek emiatt de mindenhonnan nem fognak, manapság már egyáltalán nem olyan vészes a helyzet.

2015. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#4 Jut még nekem is?
2015. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi elvárható hogy minimum önfenntartó legyen. Lehet pampogni de kétszakos egyetemista nő vagyok és 20 évesen dolgozom suli mellett nettó 100-ért egy INFORMATIKAI cégnél (ez a férfiaknak több szakma jut mentalitásodnak mond ellent - mindenki abban a szférában dolgozzon ahol jól érzi magát, szerintem nincs nagyon kimondott nő vagy férfi szakma pár szélsőséges példától eltekintve). Szóval legyél képes eltartani magad, a férfinak max annyiban kell segítenie hogy a gyerekeiteket is eltudjátok együtt. Nem szabadna hogy nagy különbségek legyen e a fizetésben mert az mindig konfliktust szül. Pénz beszél... Az hogy nincs diplomád, elképzelésed és céljaid a jövővel kapcsolatban az csakis a te hibás senki másé. (feltéve ha ha ez a helyzet :D)
2015. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
#9: Nem kötekedésképpen, de hadd kérdezzem már meg, feltéve, ha nem titok, hogy mit csinálsz ennél az INFORMATIKAI cégnél úgy, hogy mellette egyetemen két szakot is végzel 20 (!) évesen? Gyanítom, hogy nem Java, vagy C# kódok fölött görnyedsz úgy, hogy mellette brutálisan nehéz jogot, közgazdaságot, vegyészetet, vagy bármi hasonlót tanulsz. Elhiszem, hogy elvétve akadnak ilyen "superman" egyének, akik kisujjból kiráznak 4-5 év alatt akár három diplomát is, de azért ennyire ne nézzük már hülyének az embert, könyörgöm. Már csak alapból a fizikának is ellentmond ez az egész, hiszen 2-3 óra alatt sem lehet kiolvasni az Ulyssest. Komolyan, lassan itt, GYK-n már az általános iskolai alsó tagozatosok fognak megjelenni, hogy éppen a második diplomájukat végzik ötféle nyelvtudással.
2015. márc. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!