Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várják el a nőktől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nőktől, hogy ugyanolyan anyagi helyzetben legyenek, mint a partnerük? Mi ez a hülye felfogás?

Figyelt kérdés
Mióta világ a világ, nem a nő feladata a családfenntartás, nem a nő feladata hogy saját lakása legyen, autója, és luxus szintet biztosítson a férfi számára. Azért gondolkozzunk már, általában a kapcsolatban a férfi az idősebb, egy idősebb embernek jobban kell állnia anyagilag, hiszen volt plusz 5-10 éve a spórolásra, míg a nő csak egy éve dolgozik például. Köztudottan kevesebb fizetést is kapnak, nehezebben alkalmazzák őket, hiszen majd elmegy szülni, és tulajdonképpen nem sok munkaterület van számukra, férfiaknak 2 szer több a lehetősége ( szakmunkák, fizikai munkák). Szóval az agyam eldobom az itteni mentalitáson..... Mikor azt sulykolják a fiatal nőkbe, hogy ha neki nincs egy saját lakása, kocsija, és min havi 300 ezer bevétele, akkor eszébe se jusson olyan férfival ismerkedni akinek mindezek megvannak, hiszen akkor ő egy kitartott érdek k()rva. Párom nálam 15 évvel idősebb, egyszer feltettem egy kérdést, és nehezményeztem a kettönk anyagi helyzetét. A válasz persze egyből az volt hogy az én hibám, miaz hogy nincs diplomám és félmilliós bevételem, hitelmentes lakásom, miért várom el szegény férfitól hogy ő IS segítsen megoldani a közös lakhatásunkat. Az senkinek nem okozott gondot hogy ő 38 éves gyári munkás, minden megtakarítás nélkül, azzal semmi gond. Nem tudom eldönteni hogy ezt a nézetet az eszement feministák sulykolják a társadalomba, vagy pont a csóró férfiak?
2015. márc. 1. 10:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kontrolling osztályon elemzek felső-vezetői papírokat. :) És igen 3 nyelven beszélek mellette. Probléma van?
2015. márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A régi rendszert lehet idealizálni, de tény, hogy a férfi családfenntartó volt, a nőnek meg kuss volt a neve. Ez azt jelentette, hogy például akkor se válhattak el, ha a férjük orrba-szájba csalta őket, hiszen hova mehettek volna? Persze nyilván megoldották, divat volt meggyilkolni a megunt férjet.

De most komolyan: nem sokkal jobb, ha a nőnek is van egzisztenciája?

2015. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyik női ismerősöm melől is azért dobbantott a mukija,mert 5 év alatt nem csinált meg se egy mosást,se egy főzést,se egy takarítást.az egy dolog,hogy el se akart menni dolgozni,de háztartást se vitt abszolút.Szerintem örülj,hogy ezt ükanyáink kiharcolták és törekedj arra,hogy magadat fent tud tartani.Nem kell a pasit is,természetesen,de törekedj az önállósodásra,ha már egyszer van rá lehetőséged.
2016. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!