Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előny, vagy hátrány, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny, vagy hátrány, ha nagyon nagyon hasonlítok külsőre ( meg belsőre is) a kiszemeltemhez? L/18

Figyelt kérdés
Szóval, olyan mintha ikrek, vagy legalábbis testvérek lennénk. Neki is sötét, göndör haja van,meg nekem is (csak nekem hosszú), zöld szem, nagyon világos bőr, hasonlóak a gesztusaink, még a járásunk,meg az öltözködési stílusunk is, arcvonások stb. Az érdeklődési körről nem is beszélve. Tetszhetek neki úgy, hogy gyakorlatilag a női hasonmása vagyok, vagy inkább pont emiatt nem kellenék neki?
2015. márc. 1. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A külső nem számít, jó ha hasonlóak a vonásaitok, akkor még jobban "összeilletek" :D Belsőre viszont nem mindig jó ha teljesen ugyanolyanok vagytok. A kapcsolat akkor az igazi ha kiegészítitek egymást.
2015. márc. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen te önmagadba vagy szerelmes csak férfiben?
2015. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nemcsak olyan srácok tetszettek/ tetszenek, akik hasonlítanak rám, de ez a fiú nagyon olyan, mint én.
2015. márc. 1. 11:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Nőies kis p*csről van szó, vagy hogyan?
2015. márc. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem mondanám nőiesnek, bár elég sok lány ismerőse van, meg kicsit művész beállítottságú.Gitározik, szeret olvasni, még komolyzenét is hallgat. :D De nem, nem mondanám rá, hogy nőies.
2015. márc. 1. 12:00
 6/7 anonim ***** válasza:

:DDDD

általánosban volt 2 tanár, az egyik tanított is töriből, a másik tesitanár volt... Nagyon hasonlítottak egymásra, kék szem, ősz (eredetileg szőkék lehettek) haj, arcvonások, hang, ugyanolyan szigorúak voltak (na jó, a fószer azért keményebb volt). Tényleg, mintha testvérek lettek volna. 15 éve lehettek 25 éves házasok, talán már megérték a 40-et :DD

2015. márc. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:DDDD
2015. márc. 1. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!