Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen úgy érzem nem állok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen úgy érzem nem állok készen még egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt barátom...Voltak jelentkezők (nem is egy), de mindet elutasítottam. Nem tudom miért, egyszerűen még ha külsőleg nem is találtam csúnyának, úgy éreztem nem vonzódok hozzá. A legjobb barátomról tudom (fiú-lány "barátság", nemde?), hogy szerelmes belém. Egyértelmű jeleket adott, elhívott randizni is de fogalmam sincs mit tegyek. Nem tudok rá Úgy gondolni, de egy csomó ismerősöm rágja a fülem hogy miért nem járok vele, hiszen olyan jól elbeszélgetünk és még Isten is egymásnak teremtett minket (?). Persze ez nem erőszak, nem fogok csak azért együtt lenni valakivel mert más azt szeretné, holott én nem. Nyílcán.

Van olyan fiú aki külsőleg tetszene, de nem bírnám elképzelni hogy valaha is lefeküdjek vele...

Lányokkal is így vagyok. Megnézek egy lányt, szépnek tartom, de nem bírnék vele lefeküdni. Szóval azt sem tudom biztosan kihez vonzódok.

Sokan írják, hogy addig, míg nem járok 'egyikkel' sem, addig nem tudom meg. De ha nem is akarok? Úgy még sem csókolózhatok valakivel, hogy nem tetszik, de azért én ki akarom deríteni hogy vonzódok-e hozzá, vagy nem...

Bocsánat a kacifántos írásért, csak össze vagyok zavarodva, emiatt pedig nem igazán találom a szavakat. Tisztában vagyok vele, hogy ti nem vagytok pszichológusok, nem láttok a fejembe, de talán valami tudtok ajánlani, esetleg mit gondoltok erről? Lassan 17 éves leszek, már ki kellett volna alakulni a szexuális irányultságomnak.

16/L



2015. márc. 1. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:

"már ki kellett volna alakulni a szexuális irányultságomnak"


Nem, ez így egyáltalán nem igaz. Volt, aki 40 éves kora után jött rá, hogy meleg/biszex, azonos nemmel érzi inkább jobban magát. De abban igazad van, hogy nem állsz még készen egy kapcsolatra, csak azért ne menj bele soha, mert a többiek esetleg lenéznek miatta, vagy mert csak kíváncsi vagy.

2015. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

(és elnézést a helyesírási hibákért)

2015. márc. 1. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezzel én is pontosan ugyanígy vagyok.

16/L

2015. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!