Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a srác készen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a srác készen áll egy komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

21 éves, tudok mindent a korábbi szerelmi életéről, sose voltak hosszú kapcsolatai, néhány hónaposak, mert nem volt szerelmes, akibe meg az volt, azzal nem jött össze. Egyébként nem egy össze-vissza mindenkivel kavarós típus, pedig nagyon helyes srác, kb bárkihez hozzászól, egyből nyert ügye van, mert nagyon jó fej srác.

Ennyi info tudom, hogy kevés ide, de mit gondoltok, vajon akarhat komolyabb kapcsolatot? Persze nem ezen múlik, hogy összejövünk vagy nem, mindenképp szeretném megpróbálni vele, csak nem mindegy, hogy mennyire éljem bele magam a dologba. Nagyon sok mindent tett mér értem egyébként, szóval nagyon rendes srác meg érzékelteti velem folyton, hogy mennyire fontos vagyok neki.


2012. aug. 18. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát egy próbát megér, ha normális, kedves srác, akkor kétlem hogy 21 éves fejjel egyéjszakást keresne. De Te ismered, mi nem tudhatjuk.
2012. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet komoly kapcsolat, de ahhoz szerelem kell.

Ha látod rajta, akkor jobban éld bele magad, de addig ne teljesen, mert a végén te törsz össze... de azért add át magad a kapcsolatnak!!:) Ügyesen!

2012. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!