Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy pasi 125 IQ fölé köti, hogy ismerkedik-e egy nővel vagy sem?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
azt h hülye
2015. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 The Guard ***** válasza:
minden randira viszel magaddal tesztet, h meg tudd mekkora az IQ-ja? -.-
2015. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tehetné? Maximum én kiesek a pikszisből, de nem zavar. Alapvetően mindenki a saját intelligenciájának megfelelő szellemi partnert próbál keresni hosszútávra, csak van aki ezt nem számadatokkal közli.
2015. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
"Szia, itt egy IQ teszt, töltsd ki, ha a megugrod a 125-öt, akkor megengedem, hogy randizz velem."
2015. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Azt,hogy egy felszínes bunkó!És attól,h 125az IQ-ja,még ostoba nevetséges,hogy így el van szállva magától!
2015. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele gond.
2015. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az enyém, 138.

Tény, hogy az IQ az önmagában semmit se jelent de kevésbé tudnék intellektuális beszélgetést folytatni olyannal aki nem elég okos hozzám. Nem beképzeltségből, meg semmi ilyen de ha nem tudnék vele beszélgetni úgy mert valljuk be azért egy átlag embertől teljesen máshogy vélekedem és szeretnék magam mellé okos lányt.


A kérdést hülyeségből írtam, de tényleg okos lányokkal szeretnék ismerkedni, bár nem itt.

2015. márc. 1. 13:51
 8/15 anonim ***** válasza:
Felőlem mindenki azt csinál, amit akar.
2015. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha nagyon konoly kapcsolatot akarsz akkor nem baj.


De nekem is volt "egyszerűbb" baratnom de annyira kedves es melegszivű volt,imadtam.

2015. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Látod, ez a kérdés is bizonyítja, hogy az IQ nem egyenlő a valódi intelligenciával... Lehet, hogy magas az IQ-d, de közben teljesen unintelligens vagy, ha ilyenekhez kötöd az ismerkedést. Ilyenekben mutatkozik meg, hogy az ember mennyire intelligens, nem pár idióta tesztben.
2015. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!