Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan húszon éves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan húszon éves srác aki jóval idősebb növel ismerkedik párkapcsolat reményében?

Figyelt kérdés

Az aki csak szexre vágyik itt most nem érdekel.


Olyan srácok válaszát várnám akik vágynak ilyen kapcsolatra (még ha nem is sikerül),maga a szándék,hogy miért? Bele gondol-e abba mi lesz 10-20 év múlva.Akkor is fog tetszeni a helyzet vagy faképnél hagyja,mert meggondolja magát?


Aki már benne van egy ilyen kapcsolatban az hogy látja a jövőjét?



2014. febr. 21. 18:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Szerintem 10 év különbség még nem sok. 20 már másabb...


Én el tudnám képzelni idősebb nővel. És tudod mi a poén? Az, hogy míg a korombéli lányoktól "félek", mert nem merek ismerkedni velük, addig az idősebb nőknek lazán el merem valamiért kezdeni a szelet csapni és konkrétan rákérdezni, hogy mondjuk van-e valakije. Én ezt komolyan mondom, hogy nem értem! :D És van sok nálam idősebb nő, akiket tök vonzónak találok és komolyat is el tudnék vele képzelni.


23/F

2014. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök a válaszodnak.Mi akadályoz meg benne,hogy meg is tedd amit szeretnél?Ha kulturáltan és intelligensen a visszautasítás sem lesz elviselhetetlen.És aki nem mer az nem nyer.Milyen hosszú távon tudnád elképzelni?
2014. febr. 21. 19:45
 3/29 anonim ***** válasza:

Hát a tanárnőm kikosarazott már, mivel gondolom... a tanárnőm és az állásával játszana. Pedig tényleg tetszett!

No szerelmes még nem voltam belé, ezzel azért próbálok vigyázni mielőtt összejönnék valakivel, mert a reménytelen szerelem nagyon fáj. De jóval idősebb volt nálam.


Ha összejönnék egy nálam idősebb nővel, nem rajtam múlna, hogy milyen hosszan vagyunk együtt. Én hűséges típus vagyok, aki kitartó, meg eleve csak komoly szándékkal jönnék össze akárkivel.


Egy idősebb nőtől már komolyságot várnék, meg azt, hogy ne hisztis legyen, hanem meg lehessen beszélni a dolgokat. Persze tudom, hogy ez nem korfüggő igazából...

2014. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Értelmes vagy,de még sokat kell tanulni és tapasztalni.Először is olyan nőt kell keresni akivel reálisan alakíthatsz kapcsolatot.Iskolában,munkahelyen TILOS!Ezt úgy szokták mondani,hogy 'házi nyúlra nem lövünk'. Ne legyen férje,barátja.Ha logikusan belegondolsz 20 év korkülönbségnél mire kialakul minden már nem fog neked gyereket szülni.Ez is oké?
2014. febr. 22. 14:08
 5/29 anonim ***** válasza:

A gyerek része annyira nem érdekel. Már jó ideje úgy vagyok vele, hogy csak akkor szeretnék gyereket, ha olyan párom is lesz hozzá, aki szintén akar és úgy ítélem meg, hogy jó szülő lenne. Kifejezetten ilyen vágyam nincs, de a gondolat sem taszít annyira, mint tizenéves koromban. De nem ragaszkodom idősebb nőhöz, csak a gondolattól sem zárkózom el egyáltalán. Most is egy olyan nő tetszik, aki idősebb nálam, igaz csak ~4 évvel.

Mivel vallásos is vagyok, soha nem kezdenék házas/kapcsolatban lévő nővel, mert főben járó bűn nálunk a házasságtörés. De amúgy sem tennék ilyet. Viszont tudtommal az illető tanárnőnek nem volt férje. Mondom tudtommal. Aztán ki tudja... ezért kezdtem úgy, hogy rákérdezek. :)


De a korombéli lányokkal tényleg nagyon nehéznek érzem az ismerkedést. Mint ha egy láthatatlan fal lenne köztem és köztük... nem is beszélve arról, hogy lelkileg érett/komoly személyt találni nagyon nehéz.

2014. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Na és Te, kérdező véletlenül az idősebb nő kategóriát erősíted? :)
2014. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Talált,süllyedt :))
2014. febr. 22. 16:52
 8/29 A kérdező kommentje:
Így utólag eszembe jutott,hogy mivel vallásos vagy és a családod is ők vajon mit szólnának ha egy 25 évvel idősebb párod lenne?Egyáltalán a vallás ezt nem tiltja?
2014. febr. 22. 23:43
 9/29 anonim ***** válasza:

A családom nem az, csak én. Ilyen bibliai alapelv pedig legjobb tudomásom szerint nincs... lassan teljesen elolvasom, de még csak hasonlót sem láttam. :) Mert hát mi szólna ez ellen? Sehol nincs megírva, hogy valaki a korosztályából kéne, hogy házastársat válasszon. Meg aztán régen is gyakori volt a nagy korkülönbség, igaz jobbára a férfi javára.

Ami pedig a családot illeti: nem nekik kell elfogadni a feleségem, hanem nekem. Ha elfogadják, jó, ha nem, az sem érdekel. Nem velük kell együtt élni elvégre.


De egyébként már vetettem fel itthon a kérdést, csak teoretikusan persze és anyám azt mondta, hogy aki mellett én boldog vagyok, azt elfogadja.

De ha nem tenné sem befolyásolna a véleménye.

2014. febr. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Sok sikert, ha okosan csinálod akkor össze fog jönni. Én is hasonló kapcsolatban élek, több mint egy éve és boldogan.
2014. febr. 23. 12:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!