Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak születés napjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak születés napjára ajandék, egy video, szerelmes dal, közös képek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Páromnak,körübelül 3hét múlva lesz,születésnapja!

Nos,egy olyasmi féle ajándékot gondoltam neki,hogy csinálnék egy videót, szerelmes dallamal a háttérbe,es a közös képeinket vetítené sorba.

Emellé pedig még valamit.

Szerintetek ez jó ötlet lenne?

Tippeket is kérnék, mivel vágjam össze,esetleg zene aláfestésként mit használjak. És mit vegyek neki még mellé.

Normalis,segítő válaszokat várnèk.

Előre is köszönöm!



2015. márc. 1. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez annyira aranyos én annyira boldog lennék, ha valaki nekem ilyet csinálna. Biztos elsírnám magam.
2015. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszene. Romantikus meg minden, de semmi haszna és már túl nyálas is.

Akkor már vegyen 1 giga RAM-ot a gépbe, azzal többre megyek.

2015. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!