Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti gyorsan elfelejtitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti gyorsan elfelejtitek azt a lányt, akivel nagyon szerettetek volna összejönni, de mégsem lett belőle semmi? Vagy ti is szenvedtek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 17:59
 1/9 anonim válasza:
Lassan felejtem el ,az egyiket 3 év alatt is nehezen sikerült...
2015. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 hét...
2015. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én gyorsan felejtek mindent,de ezt nem is értem miért kéne lassan? akivel össze se jöttünk,az kb idegen.
2015. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ha csak úgy bejövős volt, kicsit tetszett, akkor 1-2 nap alatt túlteszem magam rajta. De ha ahogy a kérdésben is írva van, tehát nagyon szerettem volna vele összejönni, akkor nem tudom vmi gyorsan elfelejteni, 1-2 hét mindenképp kell, de volt, akinél 2-3 évig próbálkoztam kisebb megszakításokkal, szóval nem tudtam túl gyorsan elfelejteni(aztán persze nem lett belőle semmi). Most meg tnap hívtam el a csajt randizni, aki tetszik, de nemet mondott, azóta elég rossz kedvem van, nem tudom, mennyi idő alatt fog javulni (holnaptól suli, talán kicsivel kevesebbet jut majd eszembe. már ha nem jön szembe a folyosón...)

na szóval mi is tudunk szenvedni is, igen. már aki, mert van olyan, akit nem érdekel, csak csaja legyen, bepróbálkozik 20-30-nál, nem hatja meg a visszautasítás, ha egynél sikerrel jár.

2015. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi is szenvedünk.
2015. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A többiek nevében nem tudok nyilatkozni. De én kib*szottul szenvedek... Kettő roh@dt éve!
2015. márc. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nem beteljesült vágyak maradnak meg legtovább.
2015. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szenvedek emiatt csak idegesítő egy ideig.
2015. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak 1-2 napig rossz.
2015. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!