Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek egyszerre 2 lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek egyszerre 2 lányba szerelmes?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy másfél éve van egy barátnőm.Egyszer már szakítottunk de ki békültünk.Azonban van egy másik lány is a képben.Semmi nem történt eddig köztünk ( csók és a többi ) de szerintem szerelmes vagyok belé.. folyton rá gondolok ha jelenlegi barátnőmmel vagyok rossz kedvem van mert csak rá gondolok és hiányzik,ugyanakkor jelenlegi barátnőm iránt is érzek valamit.. De már nem olyan mint régen.. Ő nagyon szerethet engem mert velem tervezi a jövőt.. Én viszont inkább a másik lánnyal.. szóval lehetséges hogy egyszerre 2 lányba vagyok szerelmes..?

2015. márc. 1. 18:47
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja és még annyit hogy a múltkor nagyon össze vesztünk és azóta kerülöm is , érzékeli is de szerintem arra gondol hogy ez átmeneti állapot.

És ki maradt h 20/f

2015. márc. 1. 18:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Igazán csak egyvalakibe tudsz szerelmes lenni. Nincs olyan hogy két embert szeretsz egyszerre. A barátnődnek ártasz a legtöbbet így amúgy mert míg te a másik csajtól fantáziálsz ő ott van veled. Szóval szerintem alaposan gondold át ezt az egészet.
2015. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na jó de mégis mit tegyek..? Sosem voltam még ilyen tanácstalan. Egyszerűen nincs szívem szakítani a barátnőmmel..
2015. márc. 1. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van azzal a különbséggel, hogy én lány vagyok. Sajnálatból nem él meg az ember, mégsem tudok szakítani a jelenlegi párommal, mert annyi rossz dolog történt vele, hogy végre itt vagyok neki. :/ Mond meg a barátnődnek az igazat, és koncentrálj arra a lányra, aki állandóan a fejedben jár. :)
2015. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerre csak az új lányba vagy, mostani barátnőddel vagy, s közben róla álmodozol, hát szerintem csak régi kötődés, sok szép pillanat köt a mostani barátnődhöz, már nem a szerelem.Ha nem igazán szereted már, meg másik iránt kezd kibontakozni egy igen erőteljes lángolás, akkor szerintem engedd el a mostani párodat, ne kösd magad hozzá, adj esélyt neki is meg magadnak is megtalálni a tökéletes boldogságot mááá légyszi:D
2015. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítséget . szakítottam az előző barátnőmmel, elég nehéz most, de próbálok többet foglalkozni azzal aki folyton a fejembe jár :)
2015. márc. 16. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!