Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok, szeretem és gyűlölöm egyszerre miért?

Figyelt kérdés
A fiú nem csinált nekem semmi rosszat,de én akkor is gyűlölöm fogalmam sincs miért.Azon gondolkodtam hogy talan azert mert megtudtam hogy ő is szerelmes belém és nemhajlandó lépni mer annyira nyúl.Nemtudom kifejezni az érzéseimet iránta olyan furcsán érzem magam.Szóval annyira imádom és utálom egyszerre de miért?

2014. júl. 3. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert lányból vagy.
2014. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
döntsd el mit akarsz...ez egy hülyeség
2014. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlölök és szeretek. Kérded tán, mért teszem én ezt.

Nem tudom, érzem csak: szerteszakít ez a kín.

2014. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Minden érzelem ugyanattól a dologtól ered. A gyűlölet is szeretet. Ami kellemetlenné teszi a gyűlöletet az az elme. Az elme létrehoz egy illúziót aminek a fenntartásához megannyi energiát kell belé áramoltatni, és így visszajelez az energia, hogy nem kóser ez így, hogy a valósággal nem összeegyeztethető ideálokat tartasz életben, és persze, hogy rossz lesz az érzés. Szóval engedd el a felesleges gondolatokat, és csak szimplán szeress. :]
2014. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen viszonyban vagytok?
2014. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert még csak 12 éves vagy...
2014. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nemvagyok 12 éves -.- hát semmilyen viszonyban nem vagyunk,mindig rám ír,tök aranyos velem vettem neki ajandekot is és azóta le se szar engem.Nemtudom mi baja van most velem de nagyon eltávolodott tőlem.
2014. júl. 5. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!