Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Nem rég töltöttem a 20at, de kapcsolatom még nem volt, barátaim sincsenek, haverokból van 1-2. Tinikorom nagy részét itthon a négy fal között töltöttem, még mások szórakozni mentek, vagy közös programokat szerveztek.

Sajnos ennek az oka is meg volt,nem tudok megbízni szinte senkiben(múltban történt dolgok miatt), e miatt nem engedek/engedtem közel magamhoz szinte senkit, bizonyos szituációkba szorongok, időnként leblokkolok, és pánikroham szerű tünetek jelentkeznek nálam.

Valakit mégis közel engedek, akkor hozzá túlságosan is elkezdek kötődni, amivel elriasztóm.

Ezen szeretnék valahogy változtatni, de nem tudom mi lenne a legjobb első lépésnek.


2015. márc. 1. 22:03
 1/1 anonim válasza:
Szerintem lehetne azzal kezdeni hogy elkezdesz járni egy fiúval vagy mondjuk elkezdesz valami hobbit pl. tánc, ahol lehet barátokat szerezni. Mindig mosolyogni kell az új emberekre, lazának lenni hogy legyen kedvük veled ismerkedni, barátkozni :D Illetve a haverok felé lehetne nyitni :D
2015. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!