Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy a párom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy a párom egy itteni felhasználóval csal, mit tegyek L?

Figyelt kérdés
Rengeteget van az oldalon, van regisztrációja is, de eddig nem zavart. Most viszont reggelig is képes ott tölteni az idejét, valakivel levelezik, sőt, hallottam telefonálni, hogy majd találkoznak, hogy túllépjenek a "virtuális barátságon". Ennek pár hete, azóta előfordul, hogy túlórázik, későn ér haza, ilyenkor mogorva, elutasító, szex pedig azóta sincs. Biztosra veszem, hogy találkoztak, de nem biztos, hogy a nő tudja, hogy én létezem. Hogy derítsem ki, hogy kivel lép itt félre, és hogyan tegyek én pontot az ügy végére?

2015. márc. 1. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
én is itteni felhasználó vagyok. te meg csald meg őt velem!!
2015. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és te ezek után még vele maradsz? :)
2015. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Huha, na most minden párkapcsolatban élő gyakoris fiú parázhat...
2015. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szemét egy világ!
2015. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Bizonyosodj meg róla hogy van valakije. Optimista: ha nincs akkor bocsánatkérés. Realista: ha van akkor dobd ki a francba.
2015. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Kamuka
2015. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lynxx ***** válasza:
Dobd ki a fenébe,és keress valaki normális férfit,lehetőleg élőt, a közegedből,ne a chatnek ess neki.
2015. márc. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!