Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy itteni felhasználóval. Félő, hogy nem tarthat ez sokáig?

Figyelt kérdés

A fiú más csajokkal is barátkozik innen.Mi van ha nem én vagyok az egyetlen akivel randizik?

Aki ilyen helyzetben van itt,ti hogy oldjátok ezt meg?


2014. dec. 12. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Jó kérdés. Én is ismerkedtem innen... Volt is "eredménye" ha nem is sokáig. Bár az máig egy kérdőjel marad, hogy vajon mennyi szál futott mellttem (egyről tudok eddig)


De nem túl megbízható ez az oldal ilyen téren

2014. dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én itt ismerkedtem meg a barátommal,4 honapja vagyunk együtt és nagyon szeretem!

Ha nem itt jössz össze a barátoddal is mindig ott a kérdőjel,hogy vajon csak te vagy-e neki,de én bizok a barátomban ,mást nem tehetek:)

2014. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ez ilyen

én nem csinálok belőle ügyet

aki olyan, azzal találkozok, semmi elkötelezettség

2014. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2#

Elmondja kivel privizik itt másokkal?Vagy nem beszéltek erről?

2014. dec. 12. 15:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Néha megemliti,hogy szokott itt másokkal is beszélgetni(lányokkal is) ,de én is beszélgetek fiu osztálytársakkal,facen,néha itt is ,de attol ez nem megcsalás ,sőt egyre inkább tudom,hogy ő az igazi!:)
2014. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen mindegy hol ismerkedsz meg valakivel. Személyes ismerkedésnél is tud másokkal randizni, ha akar.

Nem ülhetsz mindig a nyakán, ha pedig már előre féltékenykedsz akkor semmi értelme erőltetni a dolgot.

2014. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#Jaguár te is itt ismerted meg a barátnődet?

Nekem mesélt a lányokról akikkel itt privizik,és kételkedni kezdtem,hogy nem én lehetek az egyetlen.

2014. dec. 12. 17:14
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Igen itt és én is privizem más lányokkal, ebben nincs semmi.

Nem ez fogja meghatározni valaki hozzáállását.

2014. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi Jaguár:)

Nem értem miért kellett lepontozni,de tőlem kapsz egy zöld pacsit.

2014. dec. 12. 17:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a csajai pontozták le.xddddddddddd
2014. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!