Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki csókolózott már fogszabályz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki csókolózott már fogszabályzós lánnyal/fiúval? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Van most egy lány aki nagyon tetszik és én is neki. Gyönyörű meg minden. Ő még nem csókolózott és fogszabályzós. Milyen fogszabályzósokkal csókolózni??


15/F



2015. márc. 2. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi extra élmény nem volt, olyan mint fogszabi nélkül
2015. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom, mert nekem volt fogszabályzóm. az akkori barátnőmet egyáltalán nem zavarta, legalábbis nem mondta, hogy zavarja :D szerintem nem gáz
2015. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátomnak is volt. Nem zavaró.
2015. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De a nyelves? Csak mert van szájpadlástágítója.
2015. márc. 2. 15:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt fogszabim, de a barátomat nem zavarta. Engem nagyon, mert szúrta a számat, ha egy kicsit is bevadultunk. A szájpadlásnál levő része sem zavarta. Aztán szerencsére levették, úgyhogy most már én is imádok csókolózni. :D
2015. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18 L lemaradt :)
2015. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tűnik fel, még nyelvesnél sem.:)
2015. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséget! :)
2015. márc. 2. 18:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Aki azt írja, hogy semmi különbség, az téved. Nekem is volt, lánnyal is csókolóztam akinek volt, mondjuk abba nem volt szerencsém, hogy mind a kettőnknek egyszerre legyen de most mondom, aki szerint ugyan olyan az vagy hazudik vagy ennyire nem érez semmit a szájába.

24F

2015. márc. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9! Miben volt más????
2015. márc. 4. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!