Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogszabályzóval lehet csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályzóval lehet csókolózni? An valaki fogszabályzós és csókolózott már vele, vagy aki csókolózott már olyannal akinek fogszabályzója van.

Figyelt kérdés

2012. szept. 26. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
egyik barátnőmnek volt fogszabályzója (szerintem kifejezetten aranyos dolog) de csókolozni nem lehet vele... engem még annyira nem is zavart de neki simán felsértette a száját...
2012. szept. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Én csókolóztam fogszabis pasival és egyáltalán nem éreztem. Ő sem panaszkodott, hogy fogszabival rossz lenne :)
2012. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Én csaj vagyok van fogszabim: a csók is, és az orális szex is simán megy vele.Semmivel sem másabb mint fogszabi nélkül
2012. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Volt fogszabályzós csajom, egyáltalán nem zavart.
2012. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt fogszabályzóm, azzal csókolóztam először, nem emlékszem semmilyen különbségre.
2012. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!