Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki csak beszélgetni? N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki csak beszélgetni? N

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A gyakoris tesztoszteron bombáinak sajnos ez kevés lesz.
2015. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
velem lehet
2015. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írhatsz.

Amúgy te hány üzenet után tűnsz el? :D

Csak, hogy tudjak mire készülni.

2015. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugye nem csak tőmondatokban tudsz kommunikálni? Amúgy meg megtanultam, hogy az itteni beszélgetésektől nem szabad túl sokat várni, az egyik nap még dicsérnek, hogy milyen rendes vagy, utána meg nem írnak többet.
2015. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz :)
2015. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#4

Már megijedtem, hogy csak nekem tűnt ez fel. :)

Komolyan nem értem azt, hogy aki beszélni akar az miért csak tőmondatokban válaszol.

A való életben mit csinál, dadog vagy morzézik? :D

2015. márc. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6: Sajnos a nem tőmondatokban kommunikálók jelentős részével sincsenek sokkal jobb tapasztalataim, lelépnek, hárítanak, előadják, hogy magányosak, de ha ismerkednél, akkor közlik, hogy nem ismerkednek, vagy szó nélkül faképnél hagynak. Én már eljutottam odáig, hogy nem szívesen beszélgetek itt senkivel, mert teljesen értelmetlen.
2015. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Nekem is voltak ilyen tapasztalataim mint amiket írtál, de úgy vagyok vele, hogy nem érdekel az aki ilyen.

Ha lelép, akkor lelép mit tudok tenni.

A másik halálom, hogy valaki beszélgetni akar és elkezdünk beszélni elvárja, hogy én szórakoztassam és a válaszaiban 1-2 szó + smile van.

Ez hol beszélgetés?

Ha ilyet akar, akkor nézzem meg egy vígjátékot, mert ott is ez van, hogy beszélnek hozzá és ő csak nevet, de nem kell csinálnia semmit.

Nem is folytatom tovább, mert egy ilyen sem érdemli meg, hogy ennyit foglalkozzon velük az ember.

Ja és mint mindig. Tisztelet van, de kivétel nincs. :D

2015. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, hogy majdnem mindenki lelép (persze, mert TE nem vagy elég szórakoztató szerintük, más kérdés, hogy szerinted ŐK mennyire szórakoztatók, mert én itt nem sok ilyennel találkoztam). Legutóbb egy lánnyal váltottunk egy-két levelet, panaszkodott, hogy biztosan egyedül fog meghalni, nem néz rá senki, írtam, hogy szívesen megismerném, tőmondatokban válaszolt, hogy zárkózott stb., és el is tűnt. Az ilyen mégis mit vár? Csak panaszkodnak, meg felteszik a hülye beszélgetős kérdéseiket, aztán meg semmi, csak p.csafüst.
2015. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ilyennel már találkoztam itt sokkal, de a való életben is volt rá példa.

Ez a senkinek nem kellek és mi lesz velem sajnáltatós duma, már kezd olyan lenni, mint a lehetek terhes szöveg. :)

Az a baj, hogy sok lány azt hiszi, hogy ha ismerkedni akar valaki akkor kapcsolatot is szeretne, pedig ez közel sem ilyen egyszerű.

Ha nem ismerkedik az ember akkor miből tudja, hogy milyen a másik.

Persze, a rögtönítélő bizottság ott van mindenki fejében.

Az ilyennel nem kell foglalkozni.

Nem te voltál itt a hibás és nem te voltál kevés neki.

Bunkózni kell velük, mert azt szeretik, hidd el, ezt már észrevettem.

Ha néha bunkózol vagy beszólsz nekik akkor jobban érdeklődnek, mint mikor kedves vagy velük.

A kedvesség nem vonzó, mert rögtön megkapnak tőled mindent.

Ha bunkó vagy akkor az olyan, hogy nem érdekled és ez felkelti az érdeklődésüket.

Miérteket ne kérdezz, mert még a nők sem tudják erre a választ.

2015. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!