Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha nem vonzódtok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha nem vonzódtok egy nőhöz külsőleg (bár szívesen lefekszel vele) és a személyisége 100%-ban olyan, amilyenre vágysz, akkor mivel tudná magát vonzóvá tenni a szemetekben?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, barátzónában vagyok nála, már mondta, hogy "nem igazán tetszel" és hogy "nem vonzódom hozzád". Illetve ezeket csak írásban. Egyszer úgy alakult, hogy lefeküdtünk egymással (buli után ittasan), de utána sem változott a véleménye.

A személyiségemre azt mondja, hogy ilyen nő kell neki és hogy velem mennyire jól megértjük egymást, és mennyire egy hullámhosszon vagyunk és mennyire okos vagyok, stb.


Mégsem kellek neki, mint nő.

Ha te férfi vagy, akkor mi az, ami megváltoztathatná benned az érzéseket, hogy lehet láng és tűz benned irántam? :(


26L



2015. márc. 2. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
-_- Mi lenne ha hagynad es engem valasztanal?
2015. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Őszintén, sehogy. Ne reménykedj....
2015. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom elengedni érzelmileg, pedig már annyiszor próbáltam. :(
2015. márc. 2. 23:01
 4/9 anonim ***** válasza:

ne reménykedj. esélytelen.

én már csak tudom, nekem több ilyen "barátzónás" szexpajtim is van, aki tuti járna velem. de mindegyikkel őszitne vagyok. A férfiak nem nők. Ha a férfi azt mondja nem kellesz, akkor nem kellesz. ha már egy kicsit is kellesz folyamatosan csapja a szelet.

2015. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát folyamatosan írkál nekem a neten, és ha buliban találkozunk, csak velem van, ő is hagyja a barátait és én is. És volt már, hogy mondta, hogy valamilyen ködös határon mozgok, hogy ő sem tudja megmondani, hogy mi is vagyok. Persze azóta mondta ezt, h nem vonzódik hozzám, de én meg tudom, h minimális vonzalma van, mert az egész kapcsolatunk ez alapján alakult ki. De akkor meg miért mond ilyet. :( És miért nem akar. :(
2015. márc. 2. 23:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vonzódsz külsőleg egy nőhöz de lefekszel vele? Vat da..?
2015. márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6#

Hát ittasan buli után történt, de régebben pedzegette ezt józanul is...

2015. márc. 2. 23:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Már bocs, de miért akarsz ezzel a férfival kapcsolatot? Megmondta kerek perec, hogy "nem vonzódik hozzád" Igen, ettől mi férfiak még le tudunk feküdni egy nővel. Elárulom, hogy ha teljesül a nagy álmod és esetleg összejönnétek, akkor sem lenne benne tűz irántad, csak beérné veled. Ez kell, vagy a kölcsönös szerelem?
2015. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tűz kell és szerelem. De úgymond "nem szakad le rólam", mindig írkál, mindig kellek neki, megbeszéljük a dolgokat. Bár leginkább a neten, mert találkozni nem igazán szoktunk, csak mikor a városban összefutunk a bulikban, de akkor egész éjjel csak együtt vagyunk. Én nem tudom neki azt mondani, h hagyjon békén, de ő meg úgymond nem száll le rólam, pedig tudja, hogy én többet érzek. :(
2015. márc. 2. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!