Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Taszító, ha egy lány imádja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszító, ha egy lány imádja a munkáját, úgymond a személyisége része?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a munkámat, ugyan pályakezdő vagyok, de a szabadidőmben is sokat foglalkozok vele, mivel kreatív pálya, sokszor akár éjjel jön rám az ihlet.

Zavaró ez? Persze tudok másról is beszélgetni, és szeretek is, de szerves részem.



2015. febr. 9. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hiszen az a legjobb ha azt csinálod amit szeretsz és ami érdekel.

Milyen munkáról van szó jelen esetben ?

2015. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Grafika.
2015. febr. 9. 13:37
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
jaj, ments meg Uram a grafikus-művész-hipster csajoktól!
2015. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
#3: Nekem is rosszak a tapasztalataim a művészcsajokkal. Teljesen más világban élnek.
2015. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna, én szeretem az ilyen lányokat.
2015. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#3 #4 Szerintem meg nem kell általánosítani, én csípem az elvont csajokat na meg.. nekik is pnájuk van ők is szeretik a szexet :D Kérdező ha debreceni vagy akkor írj!
2015. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 CptTomato ***** válasza:
Hát igen tud zavaró lenni, de nem az általad leírt módon, ha valakinek valami, akár munka akár hobbi akármi olyan szinten az élete része hogy az a társas kapcsolataira hatással van , az baj. Alapvetően azzal viszont nincsen gond ha valaki szeret, esetleg rajong valamiért, persze az ember az első.... nem...ha annyira szereted mint pl engem(hipotetikus engem) akkor számomra az nem hogy probléma, de még előny is.... persze sok mindenre oda kell figyelni, de szerintem egy értelmes embernek ez nem jelenthet nagy gondot.
2015. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha szabadidejében amikor nem kellene ezzel foglalkoznia és emiatt maradnak el a közös programjaink a közös együtt tölthetett időnk emiatt vész kárba, akkor IGEN akkor ZAVAR!
2015. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy a munkád a hobbid nem hátrány. Még az sem, ha sokat foglalkozol vele. Viszont neked ebben az esetben majd tudatosan kell figyelned arra, hogy a párkapcsolatodban meglegyen a párodra is a kellő idő, gyakorlatilag az arányokat megtartsd.


Ha ezt karrierista értelemben értetted akkor viszont van egy rossz hírem, a karrieristák sokszor elérnek komoly dolgokat, de azokat időszakosan, és idővel rá fognak jönni, hogy az igazán fontos dolgokat elszalasztották. A karrierizmus a könnyek útja.

2015. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Csak művészlélek csajaim voltak.

Ha a pasid nem utálja a hobbidat, sőt esetleg érdeklődik iránta. Nem kell hogy ő is rajzoljon, de mondjuk nem nyűg számára egy kiállítás, vagy ilyesmi, akkor nem gond. :)

2015. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!