Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok is csak ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok is csak ez a tipikus mai divathaj az elfogadott egy fiún?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy szükség lenne képre, csak ki kell menni az utcára, a 25 év alatti srácok felének ilyen a haja, de azért itt van, hátha valaki nem tudja, hogy mire gondoltam:

[link] (Tipikus, oldalt körülnyírt, felül hátra/oldalrafésült)

Azt tudom, hogy a fiúk körében szinte csak ez vagy hasonló az elfogadott, másik frizurát már szinte bűn is a fejeden hordani, ezt a saját bőrömön tapasztalom, nem félrebeszélek.

Én sosem szerettem majmolni a többséget, most sem teszem, könnyű beállni a sorba, de nehezebb egyedinek maradni..

Nem értettem sosem, hogy egy "hosszabb" stílusú haj miért ne lehetne divatos, vagy csak simán jó, elfogadott mindenki számára. Ilyenre gondolok például:

[link]

Szinte mindig ilyen hajam volt, csak kicsit rövidebb.Rengeteg ideje nem láttam más srácot ilyen hajjal, vagy ehhez hasonlóval, engem is évekig cseszegettek, hogy miért nem nyírom le, olyanra, mint a többiek? (A válasz mindig az volt, hogy ez tetszik..)

Engem igazából nem érdekel, hogy kinek milyen a haja, legalább én más vagyok, csak ez feltűnt, hogy ennyire egyetlen hajviselet az egész divat a fiúk körében, minden más stílus el van nyomva.

Lányok válaszai érdekelnének, hogy szerintetek is ez az ideális haj, a normális, elfogadott, vagy titeket nem is érdekel, vagy talán más az ami tetszene? Amit linkeltem, az mennyire normális?

Én nem fogok változni senki kedvéért, ez egy teljesen független kérdés divattól, nemtől, szimplán érdekel.

Tehát?


2015. márc. 3. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. Fiúknál is az a szabály, hogy azt hord ami neked jól áll. Ez az utolsó mohikán fazon kevés férfinek áll jól, még is nagyon erőltetik.
2015. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Nekem bejönnek a páwák.

Igazi tuskók, jók az ágyban, megaláznak, leköpnek, és úgy tosznak hogy figyelembe sem veszik az érzéseimet.

Anyuci eltarja őket, és imádom hogy menőznek az ájfónnal.


Felnézek rájuk, mert ők lesznek a jövő nemzedékei.

2015. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, van egy "közhiedelem" is az ilyen hajjal rendelkezőkről, ami nem pozitív, köszönöm 2. válaszoló. :D
2015. márc. 3. 17:24
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem, a 2. képen lévő haj jobban tetszik bár az sem az igazi, az első meg semennyire sem jön be.
2015. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
AZ első haj nem tetszet, tucat, és semmi egyediség nincs benne. Annak is ilyen haja van, akinek nagyon rosszul áll. A 2. képen levő haj tényleg nem áll jól mindenkinek, de ha jó az összkép, akkor kifejezetten tetszik.
2015. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen, a 12-14 éves kislányoknak bejön, de amúgy falnak menős.


Tök gáz, minden srác ugyanúgy néz ki kb., semmi egyéniség, a tökük belepréselve a két számmal kisebb gatyába... 10 éve még normálisan néztek ki a huszonévesek, de most...

2015. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálam csak a tüsihaj elfogadott!
2015. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódjatok, nekem is hányingerem támad az ecsethajúaktól. (Mielőtt még megkérnétek a kezem, én is férfi vagyok.) Nagyjából a visszamaradott partiarc "kultúra" ordító jele.
2015. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

az első haj nekem senkin sem tetszik. a második lehet jó. milyen vicces lenne, ha egyszer az lenne menő meg divatos fiúknál, hogy mindenkinek hosszú haja van.

amúgy a fiúk öltözködése pl nem is lehet olyan változatos, mert kb mindegyik ugyanúgy néz ki. azt viszont nem tudom miért választják a dzsigolós cuccokat, meg a hasonlókat.

2015. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az úgy érdekes, hogy itt kb senki sem $z@rozta le a 2. hajat, dicséretet rá pedig életemben 3x kaptam, habár az enyém nem ilyen kócos forma, mint ahogy a srác hordta.. :)

Úgy látom az is eldőlt, hogy csak az ecsetfejűek hiszik el, hogy menő a hajuk..

2015. márc. 3. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!