Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt, hogy nem szerelmes belém, mikor úgy néz rám, mintha az lenne (azzal a tipikus szerelmes nézéssel) és úgy is viselkedik? 18/L

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:

érzékeny a srác ennyi

belőlem senki se nézi ki hogy szerelmes vagyok-e mert nem nézek mások szemébe de csak azért nem mert tetszik ez 1 pld.vagy feladatra koncentrálok de én nem nézek senki szemébe, mellére sem.

(mellre csak azért nem mert etikátlan)

2015. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdés az, hogy te akarod-e, hogy az legyen. Lehet, csak te képzeled bele a tekintetébe, és igaza van, a legegyszerűbb az, ha megpróbálsz lépni felé. Természetesen ha van barátod és nem szeretnél tőle semmit és csak zavar, akkor szólj rá, hogy tényleg fékezze magát.
2015. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:
Nem lehet,hogy csak bele akarod látni?
2015. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom belelátni, mert én nem érzek iránta semmit a barátságon kívül, pont ez a baj. Régóta barátom az illető és nem akarom elveszíteni, de nem tudom nem észrevenni, ahogy néz rám.
2015. febr. 8. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon jó barátnak tekint és boldog melletted, vagy tényleg elszállt vele a ló. Vagy tegyél jeleket, ami egyértelműen elutasító, vagy tényleg mondd meg neki, hogy valamit találjon ki, mert ez tényleg kellemetlen helyzetbe hoz téged. Beszélgess más fiúkkal, valami.
2015. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én már próbáltam vele megbeszélni ezt, mondtam, hogy nem akarom a barátságunkat elrontani és azt is, hogy köztünk ennél sosem lesz több, akkor mondta, hogy nem szerelmes belém, dehát látom rajta és nem csak én, hogy az, ráadásul egy haverjának is elmondta, aki visszamondta nekem, mert azt hitte ezzel segít... Előttem mégis tagad, miért?
2015. febr. 8. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy próbál túllépni rajta, szégyelli. Nekem is volt egyszer, hogy egy jó barátnőmbe beleszerettem 6 év után, de aztán tisztáztam magamban, hogy csak mint barátot szeretem, jobban a kelleténél, nem vagyok szerelmes. Lehet, hogy majd ő is le tudja rendezni ezt magában, erre vár.
2015. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nem kell mindent keszpenznek venni,es nem Minden arany Ami fenylik.En iis tudok ugy nezni hogy a kornyezetemben Minden no" azt hiszi,hogy o" a kivalasztott,de nem.
2015. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!