Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marko polo kérdése:

Lányok, miért szeretitek ennyire a magyar rappet?!

Figyelt kérdés

Azt vettem észre általában a páwák nagy része RTM -et vagy Garage -t hallgat, ezt meg még ti lányok is szeretitek (persze hogy nem mindenki, de Én 70% ra saccolom hogy a lányok ezen része oda van a magyar rapért, Pedig szerintem amit az ilyen RTM gyárt az nagyon gyenge zene..)

Mondjátok, élnek még ezen a földön rocker / punk csajok??



2015. márc. 3. 19:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Élnek ;)))
2015. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

magyarországon nincs rap, csak hip-hop nagy tévedésbe vagy.

ja és én rocker lány vagyok kikérem magamnak, és elég sok hasonló zenei izlésű lányt ismerek mint én, nőies vonásokkal.

2015. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

A Garage egy rap banda? Basszus nagyon le vagyok maradva.

Amúgy szerintem azért szeretik mert a magyar rap szövegét értik.

18/F

2015. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
En meghallgatok mindent. De mindenbol a jot. Hiphop zenebol sem ezeket a szutykokat, inkabb a Red Bull Pilvaker tagjait pl.
2015. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
És a rockerek/punkok miben jobbak?
2015. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

az RTM meg a Garage a lehető legmesszebb áll a rapp-től :D Sőt a zenétől is. Sajnos én is azt látom hogy sokan hallgatják de hogy miért.... igénytelen, nincs mondanivalója és tehetségtelenek készítik.

A magyar rapp anonim mc-nél kezdődik

2015. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Jó, ez igaz... Hip-hop van mainstream be...

De attól tartok, az Én generációm már nem ez a rockeres (16 vagyok)

2015. márc. 3. 19:21
 8/27 anonim ***** válasza:
5-ös a műfaj maga semmiben emrt ízlés kérdése. De az tény hogy rock zenészek közül nem találsz olyan szinten igénytelen előadókat mint pl rapp(vagy hip-hop tudja a franc igazából) terén Busta vagy Essem
2015. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 opened paradise ***** válasza:

Ezt sajnos nagyon adom :/

És én meg hallgassam fülessel a "zajomat".

2015. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Hát igen, csak értitek, most milyen szöveg az hogy: retetete - ratatata, dobom a fakkot madafaka.

Ebben mi a mondani való? :D

2015. márc. 3. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!