Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetünk szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetünk szerelmesek egy olyan emberbe akit csak látásból ismerünk?

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. A fejedben olyan "történeteket", meg ne történt randikat raksz össze, amit te képzelsz el. A másik személyiségét, reakcióit nem ismerheted így.
2015. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól még lehetsz belé szerelmes.

Lehet, hogy ő is szerelmes beléd, és elmentek egymás mellett, mert nem egyeztetitek az érzelmeiteket.

2015. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt hívják plátói szerelemnek, amikor nincs testi beteljesülés, sőt néha még testi közelség sem, az érzelmek viszont ugyanolyan felfokozottak..
2015. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerelmes tuti nem, hisz nem is beszeltel vele.


Max. bejon a masik fizikailag.

2015. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ez teljesen lehetetlen. Mert akkor nem belé vagy szerelmes, hanem a külsejébe. Valóban nem tudod, milyen igazából. 15/L
2015. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Áljatok meg. Attól, hogy nem ismeri személyesen, még formálhat valamilyen képet a személyiségéből. Attól még szerelmes belé. Az nem csak akkor szerelem, ha az elképzelések valósak.

Ennyi erővel tegyük fel te szerelmes vagy belém, járunk, de én meg színészkedtem egész végig, és át*bsztalak. Ugyanúgy szerelmes voltál.

2015. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De, ha o ugy szerelmes valakibe, hogy nem is ismeri a masikat, az az o hibaja es nem igazi szerelem.


Ha viszont szerelmes valakibe, akivel egyutt van, az szerelem. Meg ha at is vagjak, mert az nem rajta mult.

2015. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy írták már ez PLÁTÓI szerelem.
2015. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nos van egy srác aki nagyon tetszik, elég gyakran látom de személyesen nem ismerem. Barátnőm szerint már szerelmes vagyok belé, de én azt mondom, ahogy ti is sokan írtátok, hogy nem lehetünk olyan emberbe szerelmesek akit csak látásból ismerünk.
2015. márc. 4. 20:26
 10/10 anonim ***** válasza:
én meg azt mondom hogy ahány ember annyi lehetőség , mind2-re van példa , szerintem te nagyon kedvellheted az illetőt és ennyi
2015. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!