Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudják egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják egyesek megmondani, hogy ha nem akarnak többet a másiktól barátságnál? Főleg, ha fontos/ fontos volt neki a másik?

Figyelt kérdés
Szerintem ez bunkó viselkedés. Van ( inkább volt) egy fiú barátom, aki úgy tűnt, hogy többet akar, fél évig irkált minden nap, szíveket küldött, találkozni akart stb. Csókolóztunk is. Aztán valamin megsértődött, vagy nem tudom, és se szó se beszéd eltűnik az életemből. Miért kell kerülni, meg megszakítani minden kapcsolatot velem? Eleve ő volt az, aki félreérthetően viselkedett, én direkt nem nyomultam. Nagyon fontos nekem ő mindezek ellenére is, és hiányoznak a beszélgetéseink. De egyszerűen nem értem, hogy miért nem bírja elmondani, hogy mit érez/érzett irántam.
2015. márc. 4. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szorongasd meg a golyóit ha annyira fontos neked. Vagy beválik vagy nem.
2015. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor is férfinak kell lenni, nem csak akkor, amikor csapja szelet. Gerinctelen...
2015. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!