Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti odamennétek, ha látnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti odamennétek, ha látnátok egy utcán síró lányt?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Persze, elcsábítanám, megdugnám, majd elzavarnám. Romantikusch vagyok.
2015. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha szép a pasik odamennének.

Ha ronda észre se vennék, hogy sír.

2015. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mert ha meg akarnám vigasztalni, elküldene a picsba, hogy hagyjam békén, semmi közöm hozzá...
2015. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos volt már, hogy úgy mentem haza, hogy sírtam. Csak furán néztek rám, nem akart neki megvigasztalni :)
2015. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igen. egy próbát megérne, hogy rákérdezek mi a baj, mit tudnék segíteni stb. utálom azt látni, ha egy lány sír, vagy szomorú. egyszerűen átvenném a gondjait hogy neki jobb legyen.
2015. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3as for president.
2015. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért kell kitétel, miért fontos az, hogy lány?


Ha valakinek balesete/sérülése van, akkor is odamegyek ha férfi, ha 80 éves vagy ha kevésbé előnyös kinézetű.

Ha valaki sír, az az ő személyes magánügye, a problémáit nem egy vadidegen tolakodása fogja megoldani, független attól milyen romantikus forgatókönyvet fantáziálsz fejedben a hősies "felvidításodról". Lehet elsütni a summás "rideg világ, már mindenki közönyös, nem törődünk egymással" demagógiát, csak éppen köze nincs ehhez.


Ha valakinek megértésre, bátorító szavakra, együtt érző meghallgatásra van szüksége, azt nem olyan fogja számára megadni, aki fene nagy segítő szándékát a 'Szerelem, Szex' témakörben hangoztatva csak lányoknak tartogatja. Persze tudjuk, kérdező lány, még véletlenül sem ábrándozás. Háhogyne.

2015. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa. Sikertelenűl próbálkoztam. /F.
2015. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!