Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok kiverné a biztosítékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok kiverné a biztosítékot, ha az utcán látnátok egy bő 40-es férfit egy 20-22 éves lánnyal csókolózni, valamint kézen fogva sétálni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem szoktam másokat csókolózás közben stírölni, mami.
2015. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
én 27 évesen csináltam 16 éves csajjal :D úgyhogy engem nem zavar mindenki élveze az életét úgy ahogy szeretné
2015. febr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem, mivel én is egy ilyen kapcsolatban élek. :D
2015. febr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy az a 40-es férfi kibäszott éretlen. Mármint a csókolózás miatt. Meg amúgy is. :')
2015. febr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
^ Szóval az előző válaszom a "mit gondolnátok..." c. kérdésre válaszol(na). :D
2015. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

"én 27 évesen csináltam 16 éves csajjal :D úgyhogy engem nem zavar mindenki élveze az életét úgy ahogy szeretné"


Ezt a csaj apja is igy gondolta? Meg te is igy fogod, ha a te lanyodrol lesz szo?

2015. febr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én elég széles fantáziájú és talán perverz pasi vagyok, szóval nagyon nem vagyok prűd.

De az utcán/villamoson stb. való csókolózás 18 évesen is zavart. Szerintem nem oda való egyszerűen.

A korkülönbséghez meg nem szólok semmit.

2015. febr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem,mert én is ilyen akarok majd lenni 40 évesen.
2015. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

A korkülönbség nem igazán verné ki a biztosítékot, nyilvánvalóan az ő dolguk, ők tudják, mit miért csinálnak. Ha nekik jó, ám legyen. Szívük joga.


A kézen fogva sétálás sem zavarna, az teljesen rendben van. Legalább látni, hogy nem apja-lánya.


De a csókolózás... Az már kiverné. Mindig kiveri. Szerintem gusztustalan, amikor az utca közepén megállnak és nekilátnak nyelvcsatázni. Vagy a mozgólépcsőn, metrón cuppognak úgy mellettem, hogy hiába nézek félre, ugyanúgy nem tudok menekülni mellőlük, és egyszerűen idegesítő ez a világnak szóló show-off. Undorítónak tartom a csók látványát, érzésre oké, de szerintem ez nem utcára, emberek közé való. Ha vonaton búcsúzóul van ilyen, azt könnyen elfogadom, mert arról el tudom hinni, hogy tényleg nem annak szól, hogy mások nézzék, milyen jó nekik. De különben...


22/l (párkapcsolatban, tehát a csók nem irigység miatt zavarna).

2015. febr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Van ahol szülőt az se zavarja ha a 17 éves lányukkak csinálja! Sőt! Ennél vastagabb a sztori!
2015. febr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!