Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy elküldt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy elküldte a haverjának a melleimről a képet?

Figyelt kérdés
Kavartam a haverjaval, rajta keresztul ismertem meg ot. De a haverja mondta, nem akar tolem semmit majd kitorolt ismerosok kozul. Egyik nap kint alltak kette a suli elott es miutan elmentem melletuk ok is mentek. Haverja beprobalkozott es par het utan kuldtem neki egy bevalalos kepet a melleimrol. Ra 20 percre jelol is be megint akivel kavartam majd ramirt h ki van akadva, mert van egy csaj erotikus kepeket kuld neki smsbe mikozben van pasija es hogy mennyire nyomi a csaj. De hogy meg a pasija megfogja banni...nem ertettem mintha ram celzott volna, de nekem nincs is pasim csak a baratjaval dumaltam... Most akk ramcelzott?baratja mar minnel elobb szeretne talizni velem de bizonytalan vagyok. nagyon joba vannak ok 19 evesek
2015. márc. 4. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem lenne ez a sok bonyodalom és kétség, ha nem lennél ri_banc
2015. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Küldd már el nekem is!
2015. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok Kedves Kérdező!Ha bunkó lennék akkor azt írnám hogy küld el nekem is a képet és megmondom.De mivel nem vagyok bunkó ezért nem mondom azt.Inkább reménykedj.

De mégegyszer hadd gratuláljak.

2015. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom felfogni, hogy egyesek miért nem értik meg, hogy BÁRMI amit elküldessz valakinek eljuthaz bárkihez. Kis szerencsével feltesz valami napiszar jellegű oldalra...
2015. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is szívesen megnézném! Biztos lehetsz benne, hogy nem fogom elküldeni a haveromnak! /F.
2015. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te normális vagy?
2015. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
10%

Egyesnek:legyszives ne pofazz hulyesegeket,es meg finoman/udvariasann fogalmaztam.Ha nincs no"d vagy keptelen szerezni egyet,es felfogni azt hogy egyesek mit kepesek tenni hogy megszerezzek azt akit tenyleg akarnak,akkor ku.va hosszu ido"re fogd be a szad,mert Te tenyleg nem erted a szitut.Egy ehhez kapcsolodo dolog:Amerikaban manapsag divat az ugynevezett szexting,Ami a textingnek a szexualis valtozata,Ami annyit jelent,hogy a baratok a szexualis egyuttleteikro"l kuldozgetnek fotot egymasnak.

Kerdes kiirojanak:Amit leirtal,az alapjan a srac merlegel,hogy kit valasszon ketto"tok kozul.

2015. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
0%
Ja meg annyit:nem vagy ribi,ne halfass az elso" valaszadora,mert az egy jerk,magyarul:seg.fej.
2015. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

persze, még a kedves első válaszoló lesz a se**fej...:D

Utolsó, légy szíves kímélj meg a válaszaiddal mindenkit, mert ahová te írsz, a véleményed mindig valahogy elüt a többi normális emberétől :D De mi látjuk sza rul a dolgokat...

2015. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
lacika, kicsikét nagy a pofád, nem gondolod?
2015. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!