Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » F. K u hogy lehetek ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gorgo 20 kérdése:

F. K u hogy lehetek ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Szóval kezdjük ott a dolgot hogy 13 évesen vesztettem el a szüzességem és onnantól egészen 18 éves koromig váltogattam és megállás nélkül ment a csajozás több szüzességet is elvettem stb. Őket mind ismerősök álltal tali bulik meg közösségekből halásztam ki. Deígy 21 en felül valahogy mintha már nem menne mint régen. Vagyis inkább csak az én hülyeségem miatt. Ami a lelkem nyomja h nekem már több is kell mint felületi 5 perces baszás 15 perc ismertség után. már annak örűlnék h csak oda bújjak és öleljem. Közösségi oldalon semmi esélyem mert túl arogáns vagyok és túlságosan irritál a közönségesség és a magamutogatás, így nem lájkolok nem osztok és nem vagyok netceleb, és épp ezért csak az elutasítást kapom az összes ilyen helyről. És én ezért behergelem magam és valahogy úgy csapódik le rajtam hogy ha más nekem nem ad esély akkor én miért adjam másnak. Ha bulizni megyünk a többiekkel akkor szinte megőrülnek tőlem a leányzók és én meg mindet levegőnek nézem mivel engem is visszautasítanak. Tudom a hülyeség az egész és a problémát én generálom, de valahogy ez tudatalattuban történik és nem tudom irányítani. HA látom h már oda jön pár csaj vagy már tetszhetek valakinek elkap amolyan pánikroham és lenullázodik a vadászösztön. Aztán egy jó buli után újra kicsi önbizalmat kapok h jéhh kb mindenkiről szemmel le húztam a bugyit és akkor megint megprobálok közeledni egy lányhoz aki nekem tetszik de látja h nincs annyi lájkom meg szarságom az oldalamon és már nem tart menőnek. De más interneten menőnek lenni és más a discoba a parkett őrdögének és a buli királyának lenni. Ezt igazábol természet feletti közvetlenségemnek köszönhető, ami azt jelenti h bárkihez odamegyek és legyen akármilyen személyiség kijövök az illetővel mivel megnyerő személyiségem van és őszínte vagyok. Különösen inkább nem is a kűlsőm ami tetszhet bárkinek is hanem ez a mentalitás. Ez persze így interneten nem jön át és csak egy arcoskodó hülyegyereknek a nyavajgásának tűnik aki még írni sem tud helyesen de elhiheted h lesz@rom xD Szóval most mi a jobb ha helyzetben vagy menő és ott vagy az az ember aki mindenkihez odamegy és mindenhez hozzászól, vagy aki faxbukon jelöl be mindenkit és ott kommentel mindenhova, csak hogy az utóbbiaknak van most pikcsa a frkincájuk alatt . Kész káosz. Nah de h így le írtam jobban látom h mekkora gyökér vagyok h saját magam akadályozom, szóval legközelebb nem így teszek és le gyűröm azt a pánikot, köszi a segítsége csácsá ui. bármi bajotok van jobban átlátható ha le írjátok és magatok kielemzitek mint hogy csak őrlődtök benne. puxa

#szex #cuppanj rá és élvezd.
2015. márc. 4. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. márc. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazábol a lényeg h nem értem hogy alakúlhatott ki pánikroham abból hogy ha érzékelem h valakinek tetszek a közelben. tünetek:zavarodottság,izzadás és a helyszínről menekülés de azonnal. tudom a problémám és felveszem most a harcot és leküzdöm
2015. márc. 4. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:
ŐŐŐőőőő minek a kérdés?
2015. márc. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hogy kerűlhettem ilyen helyzetbe hogy ilyen reakciókat vált ki belőlem egy sima emberi közeledés. pedig előtte csak űztem a nőket
2015. márc. 4. 23:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichologust. O tuti vegighallgat, ez mivel ez a szakmaja, tanacsor is ad.
2015. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!